HOIATUS: Okseleajav info

Ühesõnaga, mul pole kusagil mujal sellest kirjutada, sest ma kardan inimesi oksele ajada, aga mul on vaja kuskil see kõik välja lasta, nii et las ta siis minna…

KASSIPOEG ON NII ARMAS, ET MA TAHAKS TAL PEA OTSAST ÄRA HAMMUSTADA JA TA SISSE ELAMA MINNA!!!

Jah, minust on täiega saanud selline kassiemme, kes igal ajahetkel niutsub, kui kass mingi uue (või juba 1000000 korda nähtud) asjaga hakkama saab. Näiteks magab…
Issand, kui nunnus poosis ta magab, apppiiiiiii!!!

Kuna kartlikust urukassist on väikesemõõduline megamarodöör saanud, siis jätkub teda muidugi igale poole ja hüpped lähevad päev-päevalt julgemaks. Aga teisalt on juhtunud see, mida ma üldse ei julgenud loota, aga salamisi unistasin:
See on TÄIELIK hellik-kass! Mis tähendab, et ta sörgib mul igal pool sabas, tahab minuga mängida ja mis kõige armsam: magab koguaeg minu juures. Kui ma arvutiga voodis tööd teen, siis ta tuleb ja keerab ennast vastu mind või jalgade peal – või vahel isegi ühe käe peal – mingisse marujaburasse kerasse ja magab, kuni ma nihelema hakkan.
Öösiti magab ta meie vahel, nii et hommikul ärgates on nina karvu täis. Või siis on kiisu napilt enne mind ärganud ja mind tervitab peenike kassitagumik.

mde

Kontoris.

Ühtlasi on mu telefon paksult kassipilte ja -videosid täis. Ainus temaatika, mis mind peale kassi veel paelub, on meie tomatid. (Jah, rõduaiandus on olnud kohutavalt edukas projekt, meil on metsikus koguses tomateid ja pipraid ja füüsaleid). Tomatid on ka väga fotogeenilisemad, ja ausalt öeldes isegi kannatlikumad modellid, kui see tüüp.

cof

Nagu murakad…

Korduvalt on teemaks tõusnud, et mis kassi nimi on. Noh. Passi tal veel pole, aga ühel hetkel tuleb ilmselt kiibitsema minna ja siis peaks midagi sinna panema. Tõenäoliselt jääbki ametlikuks nimeks Väike Kass, sest see tuleb kõigil kõige loomulikumalt.
Hellitus- ja noomitus- ja lihtsalt huupnimedena lähevad ajalukku ka Stjopa, Leonid, Spiid ja Vorstikotkas.

cof

“Tahad sa sellest rääkida?”

ISSAND, TA TEEB JÄLLE ÜHTE JUMALAST ARMSAT ASJA JUST PRAEGU!!!!!

2 responses

  1. Lõpuks ometi see Õige Vorstikotkas!!! Mul siin ühe vana nummidusega sama häda, et ilgelt armas ja nii. Kohe nii armas, et ma juba tükk aega õhkasin talle, et “oleks sa liivahunnik ja mina miski loom, siis ma püherdaks su sees” :)

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s