Seitsmesed uudised

Me kolime maale.

Meil hakkab olema rõdu ja suur tagaaed ja alumise korruse inimestel on kass ja koer ja vist hakkavad olema ka kitsed ja jänesed. Ja pesu saab õues kuivatada ja ehitame kasvuhoone ja hakkame pipraid ja tomateid ja salatit kasvatama. Ja lilli.
Ja suve lõpus teeme asju sisse ja muul ajal ajame puskarit ja juttu ja teeme lõket ja grillime lume tulekuni. Ja toas on ahi ja palju ruumi ja saab väga palju ise putitada, sest see maja vajab päris palju putitamist. Aga putitada meile ju meeldib. (Meeldib ju?)

Peamiselt sellepärast, et meil on siin kitsas. Ja sellepärast, et see idee talle nii kohutavalt meeldib. Ja osaliselt ka sellepärast, et kunagine ülemus ja praeguse korteri üürileandja arvab, et ma olen narkomaan või alkohoolik ja üldse täielik põhjakoristaja…aga mitte eriti hea korteri koristaja ja see teeb mulle tuska.

Niisiis, me kolime maale. Juba sel nädalal.

One response

  1. Toredad plaanid maal elamiseks. Kujutasin ennast nagu üks korralik klammerduv ema ja puukämm juba teie tegemistes osalema. Hahahahaaaa. Ise teeb nalja ja ise naerab. Põhjused kolimiseks on väga veenvad ja “…põhjakoristaja”.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s