Kuidas nädal vahetus

Ärkad reedel ja lähed suhteliselt võõra inimese palvel Kadriorgu mingi võõra inimese korterisse üht võõrast inimest aitama. Ja tegelikult on päris tore.

;paranoia kirjastusel oli reedel ja laupäeval suurejooneline sündmus – Tallinnas ja Tartus esitleti suisa nelja uut teost!

Võõras, aga ilusas Kadrioru korteris komplekteeriti ühe Kolumbia eksp-muusiku ja -kunstniku, Exotikdoti, esiktrükiteost “Hüpofüüsi galaktika”. Exotikdot, pärisnimega Maria, on erakordselt rahulik ja armas tütarlaps, kelle fantaasia käib päris sürri rada pidi – näiteks tuli “-galaktika” luule- ja lüürikukogu (mille käesoleva blogi autor osaliselt tõlkinud on, khm, edevus, khm) välja limited edition karbis, kus lisaks raamatukesele on pärlitest, traadist, vatist ja kuratteabveelmillest terve mikrokosmos ehitatud.

Liimisime koos karpe ja mida aeg edasi, seda murelikumaks muutus Maria ja seda rohkem sai selgeks, et meie kahe väikesed tegusad näpud eesmärki täita ei suuda ja 200 karpi valmis ei tee. Isegi 100 mitte.

Selleks ajaks kui teised ;paranoikud kohale jõudsid, olime valmis teinud…20 karpi.
Ja siis sõime.
Ja siis ajas korteriomanik mul kraanikausi kohal masinaga juukseid.
Ja siis tõlkisin pressiteadet ja siis kõlgutasin niisama jalgu…

…ja siis läksin Levikasse tööle, kuhu maandus muuhulgas üks 10-pealine briti poissmeestepidu, kes meie kahe nädala Jägermeistri tagavara ära jõi.

– – –

Peale paari magamisetundi kütsin aga Raplasse, sest vaojumalad ootasid kartuliohvrit ja vanaemal oli vaja kellelegi terve Napoleoni kook sisse sööta.

Ja kui juba siis juba – muidugi vaatasime emaga poole ööni Eurovisiooni ka.
Siinkohal lubage mul rõõmustada koos kõikide liberaalide, anomaalide ja muidu show-armastajatega, et võitjaks tuli võrratu Conchita Wurst. Vingemat meest, ilusamat naist ja eurovisioonimat laulu annab sel aastakümnel lauluvõistluse ajaloost otsida. Juhhei, Austria!

– – –

Püha|emadepäev Raplas möödus suhkru- ja jahuvabade pannkookide, hiina ploomiveini ja karulaugupestoga.

Homme naasen ilmselt pärismaailma.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s