Et ei ununeks

Kõige (sür)reaalsemast reedeööst vastu naistepäeva, kui mindi töölt ära ja pandi tööle, kus peksti üksteist näkku ja seksiti meestevetsus, mil pühiti “Piraat”-krõpse ja pistaatsiapähklikoori kokku, kuni peopesad villis ja sinna vahele võeti ikka ja jälle mõni shot…kõige mummulisema sünnipäevani, kus sai süüa ja juua ja juttu ajada ja tantsida ja süüa ja juua ja tantsida ja süüa… Ja unisest pühapäevast kinolise pühaõhtuni…

Esmaspäevane lünk.
Teisipäevane sokinukuõpituba Adamson-Ericu elutoas ja ootamatu 4nda koha sfääriline ajumurd teiste sinihipsterlindudega.
Kolmapäevane inspiratsioonijalutuskäik Toompeal ühe kutsujaga, südamest südamesse vestlus köögilaua taga (kahe) kutsutuga ning hilisõhtune didžeindus tühjale saalile ja vestlus äärmiselt võluva austraallasega.
Neljapäevane ekstaas ühe kirjeldamatult ahvetleva pakkumise pärast. Ambitsioonikus minus juubeldab endiselt ja laksutab piitsa.
Reedene rahutus, teatrietendus ja tuhm olek, kuigi üle pika aja on justkui jälle piisavalt tööd, et end unustusse rabada.

Kohver on pakitud.
Nõud on pesemata.
Midagi on puudu.
Millestki pole üle.

Aga vahel piisab korraks ka sellest, kui sinu nalja peale naerab keegi, kes muidu mitte kunagi ei naera.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s