Levialati levialatu

Targem olnuks ilmselt reedel koos plaatidega ka magamiskott Levikasse kaasa võtta, sest veedan seal märksa rohkem aega kui kodus. Kui reedel pool tundi enne südaööd Katiga kinost välja tulime, helistati kodubaarist, et kas ma saaks plaate mängida, kuna graafikus olnud tegelane ei olnud vaevunud kohale ilmuma. Võtsin 10 sekundit mõtlemiseks ja lubasin mõne aja pärast seal olla. Muusika ja mürgel ja sulgemisjärgne vestlusring – jõudsin koju kell 9 hommikul. Magasin mõned tunnid, tegin natuke tööd ja käisin kohtumisel, kus räägiti naistest, meestest, reisimisest ja raamatutest ning peale seda kolistasin jälle tuttavat teed pidi Olevimäe keldrisse. Greete tuli muusikaliseks kaaspiloodiks ning täpselt siis kui me viimase loo kell pool 6 hommikul peale panime, ma plaadid kotti ladusin ja kergendunult ohkasin, tuli Helina ja ütles, et all on siuke möll, et mitte mingil juhul ei lähe baar veel kinni, vaid lasku me edasi… Ja lasimegi edasi. Kogu ajaloo kõige sujuvam loo üleminek Iron Maideni Fear of the Dark’ist Vello Orumetsa “Kui kõnnib mannekeeni” peale – ja inimesed hullusid.
Neljakümne minuti pärast, kui turvamees märguandeks viipas ja me Virmaliste “Naeruga” öö lõppenuks ja hommiku kohalejõudnuks lugesime, tuli läbimärja triiksärgiga noormees meie juurde ja ütles, et pole kunagi nii heal peol käinud.

Vahel piisab sellest ka.

Mõne tunni pärast olin jälle seal tagasi, et pühapäevane filmiõhtu käima lükata.

Korraks olen nüüd kodus – jõuan natuke magada ja riided välja valida ja siis lähen…üllatus-üllatus – Levikasse piraadipeole.

Ja üks letitagune mainis täna VÄGA kavalate silmadega, et neil ei ole aastavahetusel kedagi, kes plaate mängiks. Seda juba märksa tõsisemalt, kui too teine, kes ütles, et neil ei ole aastavahetuseks turvameest…

Bumtšikibum. Kogu selles Levist Väljas olemise mürglis olen suutnud pühadeaegse liigsöömise tagajärjed peaaegu maha nõksutada, hingetikkuv Portugali-igatsus on vaigistatud ja muude muremõtete jaoks ei ole lihtsalt aega.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s