Mai äktivitis

Päike hakkab juba seda nägu minema, et annab sooja ka, mitte ei nuuska niisama pilveräbalasse vihma. Lilled õitsevad iga mullalapi peal ja linnud röögivad laulda mis kole. Hakkas mai, isale sünnipäevapai ja hipsteritele gluteenivaba sarvesai, hõissa kevad.

Mina olen jõudnud vahepeal selleni, et mind viimased seitse kuud ohjes hoidnud projektirajakas sai eilse seisuga läbi; tähistamise ja niisamalemise eesmärgil käisime se’ks puhuks Paulaga korraks Soomes – Kiasmas ja toidupoes.

Lisaks olen jõudnud selleni, et autokukerpallis põrutada saanud selg valutab nüüd püsivalt. Vana ja väsinud inimese kombel ägamise olen ma juba suurepäraselt omandanud, kui kingi peab jalga panema või jalast ära võtma, aga harvemal juhul võib tunnistada momenti, kus mul aevastuse või köhatuse tagajärjel lihtsalt jalgadest valu tagajärjel jõud ära kaob.
Kuna enamik inimesi on juba oma arvamust avaldada saanud (“Sa oled ikka täielik idioot. Mine arsti juurde!”) ja need kipuvad ühtima, siis otsustasin demokraatlikus vaimus nende nõuandeid kuulda võtta ja arsti juurde aja kirja panna.

9.mai.

Homme lähen röntgenisse.

Elame-näeme, mis lugu mu selgrooflööt mängib. Seniks haukan dr Hausi kombel valuvaigisteid ja määrin hobusesalvi, nii et tagument kuumab.

Ih-ha-haa.

4 responses

  1. HAHAHAHAA, hobune on eriti nummi :)
    Aga muidu probleem on tõsine ja ma kordan: “Miks Sa mind ei kuula, mul on ju alati õigus. Tähtsates asjades!”

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s