Peaaegu lõputiitrid

Pole mahti ega tahtmist kirjutada olnud. Kui asjadest rääkima hakkan, siis lähen sapiseks ja teravaks ja üsna pea ei räägi vaid peaaegu röögin. Ma ei teagi miks see mind nii vihale ajab… Aa jah, millegipärast olin endast nii heal arvamisel, et uskusin Digikäpalisi rohkem hoolivat kas ma seal raban või mitte. Neil, keda huvitab, ei ole võimu ja neil, kellel on võim, on ükskõik.
Üldiselt Eestisse naasmise vastu ei ole mul mitte kõige vähematki – muidu oleks ilmselt rohkem erinevaid nippe ja värke leiutanud, aga kui personaliosakonna emalõvi muigamisi ütles, et It was nice having you, siis viskas mul pildi nii mustaks, et tagurdasin sealt välja ja hakkasin asju müüma.

Nüüd on asjad peaaegu müüdud. Vähemalt metatasandil. Raha ma veel näinud ei ole.

Muud asjad ei ole ka mainimist väärt – sõbrad on mossis, et ma ära lähen, tiim teeb julmi nalju, aga samal ajal vehivad mulle topelttööd anda, tähtsad ninad tahavad veel nii palju keerata kui saab, sest see et mind minema küüditatakse ei ole ju veel piisav – teeks nii, et raha ei peaks ka maksma selle eest.

Kolmapäeval olen olemas, siis räägime. :)

Pole veel otsustanud mis blogist saab. Mõned lood on veel pooleli ja mõned rääkimata, nii et kohe uksi kinni ei pane, aga kui Ubalinnas ei viibi, mis seal siis enam… Mõtteid?

6 responses

  1. Oioi, lõpetada küll ei tohi, palunpalunpalun :). Ega siis ainult Ubade linnas miskit toredat juhtu. Ja tõesti – osad seiklused ju veel kirjutamata! Nii et ma loodan Sinu tegemistest edaspidigi osa saada :)

  2. jajah! mina ka kohe üldse ei tahaks, et see blogi ära kustub :(
    sinu kirjutisi on nii mõnna lugeda, kurb mõeldagi, kui poleks enam hommikuti põhjust siia kiigata…

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s