Teeme siis seekord sõbralikult e. horoskoop

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

Kaalud
(23.september – 23.oktoober)

Veebruar on hea aeg reisimiseks. Võib juhtuda, et sinu valitud puhkusekuupäevad kujunevad kõige põrgulikumaks nädalaks firma ajaloos ja on üsna huvitav puhanu ja positiivsena varemete ja kaose keskele naasta. Ole ettevaatlik oma ülemustega suhtlemisel, sest lisaks negatiivsetele asjade eest noomimisele, mida sinu varasemad vead on kaasa toonud võivad nad sulle lisaülesandeid anda näiteks teiste meeskondade treenimise näol.
Teisalt oled oma alal endiselt asendamatu ja hinnatud. Kõige tipuks võib keegi tähtis meesterahvas uue töötellimuse saata, kus spetsiaalselt sind nimepidi tõlkijaks palutakse.
Kaalud peaksid olema erakordselt tähelepanelikud inimeste suhtes, kel nende asjadele juurdepääs on, sest võib juhtuda, et sinu äraolekul püüab keegi su arvutit parandada ja kustutab su kahe ja poole aasta tehtud failid ja kogutud pildid tööarvutist kogemata lihtsalt ära.
Võlud inimesi oma päikeselise oleku, hea välimuse ja ülihea maitsega. Muuhulgas võidakse öelda, et näed peale viit päeva tai toidu õgimist imekaunis ja sale välja (“Kas sa teed kõhulihasteharjutusi?”), kiidetakse reisilt ostetud öökullikotti ja kapist leitud iidvana lehvivat seelikut.
Armuelus eriti asjad ei muutu, kui neid ise ei muuda. Selle asemel kulutad aega triviaalsustele ja leiad meelelahutust mujalt. Veebruar on eriti hea aeg telefoni ostuks! Proovi näiteks Nokia E5, mis lisaks bläkberrilikule välimusele kõiksuguseid vigureid teeb – välguga 5mb pilti ja wifit annab.

Head sõbrapäeva, kallid Kaalud ja teised toredad inimesed.

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

3 responses

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s