Demograafia ↑75% ja välisuudised

Lõpuks on see siis juhtunud. Saimegi uusi inimesi – ei olnud ainult vananaiste jutt ja tühi loba kollases ajakirjanduses.
Eile liitusid Ingel ja Mohammed (ei naera!) ja täna Remi.
Ingel on selline natuke väsinud olemisega itaallanna, kes on indialasega abielus. Mohammed on natuke Raadi moodi kõhetu noormees Jordaaniast. Remi, kes näeb välja umbes nagu Coldplay laulja ülikoolipäevil, on lähetatud meile Montreali kontorist, kus ta kliendikoordinaator oli, aga tema Toulouse’i päritolu ja tres magnifique prantsuse keel on meile rohkem abiks, nii et näpsasime ta omale.

Käin korraks Tais ära ja siis hakkan neid drillima – nimelt on mulle usaldatud treeneri uhke amet, vile ja ratsapiitsa pean ise leidma.

Kui kõik hästi läheb, siis enne minu erruminekut on tiimis tõenäolist ka veel üks sakslane, argentiinlane, tai näkk ja slovakk nimega Igor.

Teistes uudistes:
-Bangalore metalli-kogukond saadab märtsi algul oma delegatsiooni Keralasse, mis tähendab, et lombakas püstolreporter võib ehk siiski Hindustani lõunatippu väisamiseks võimaluse leida.
-Märtsikuu kuumus ja lõpule jõudev eluetapp siinmail ajavad kõiksugused kärbsed pähe, nii et märtsi keskpaigas on tõenäosus Rajasthani kõrbesse kolama minna. Ja võibolla uuesti Taj Mahali näha. Kui veab kuulete sellest teiegi kui aeg on küps.

4 responses

  1. maailm on imepisikene! Olen hetkel Londonis praktikal ühe disaineri juures, kus on ka teine praktikant, kes just ükspäev jutustas, kuidas üks ta tuttav kolib varsti Bangaloresse…igatahes jutt käib slovakk Igorist.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s