Täielik seeningsee

Mandumine.
Laupäeval oli kõik suletud, sest üks poliitpartei kutsus streigi esile. Miks? Sest nende esindaja Karnataka osariigi valitsuses kutsuti lõpuks ometi kohtusse, andmaks vastust 100 miljonitesse ulatuvate ebaseaduslike kinnisvaratehingute eest, mille eest ta korraliku nutsu taskusse on pannud. Üks mees on suller ja kogu osariik pannakse lukku. Lahe värk. Kui Eesti iga kord streigiks, kui Savisaar midagi lolli teeb, oleks me endiselt keskajas.
(Mis selgitab nii mõndagi India kohta, kui ma nüüd hästi järele mõtlen.)
Täna, kolmapäeval oli Vabariigi aastapäev ja töölt anti vaba päev. Kuna me kohe mürinal teisipäeval peale tööd Luke’i juurde sõitsime ja seal hommikuni skräblit mängisime, siis magasin suurema osa vabast päevast maha. Teise osa mõtlesin pingsalt mida teha ja siis oligi päev läbi.

Ainsad progressi märgid kalendri kulumisel on ajaloo seisukohalt laustühised ja seega jäävad siinkohal mainimata. Kui ma nii jätkan, siis hakkan vähemalt hingamisharjutustega tegelema – nii kulutan oma eksisteerimisega vähem hapnikku, mis minu asemel mõnd võimekamat aju võiks toita.

oeh.

2 responses

  1. ..võtan üles Sinu väite hapniku raiskamise kohalt…teadaolevalt on Indias palju lehmi,nad on pühad loomad ja kulgevad omapäi,..samas väljutab üks isend tunnis tagant metaangaasi kordades rohkem,kui V8 mootoriga Land Rover…tulemus on see,et saate seal nautida sooja-vahel liigagi-kliimat,sest kasvuhoonegaasiefekt võimaldab seda,…meil-eestis-on asi nutusem,lumerohke talv on vähesedki laudad kokku kukutanud,lehmad maha löödud ja suvel lasevad meil siin puuksu vaid suitsupääsukesed ja mesilased…-seega ähvardab meid ka suvel suhteline jahedus…lisaks on -minu arust-Indias ka toit mitmekesisem,kurtsid millalgi sotsiaalmeedias,et…praeleiba tahaksid,…mina olen otsinud siit näiteks..chiken biryianit ja suht edutult…analoogidest pakutakse parimat talinas pisrestoranis Kathmandoo Hills,aga ………maksab seal 300 vana raha(ca 1200 india ruupiat siis)…Indias olles maksin kõige rängema hinnana vist 90 ruupiat ja sellest sain söönuks mina,kelner,nõudepesija vana isa ja selle 3 koera….Mis puutub meie Savisaare seiklustesse siis järgib ta ilmselt Suurte Juhtide eeskuju ja kunagi peale surma ,naelutatakse ta pintsakutpidi tooli külge ja ….paar aastat veel väidetakse,et Juht mõtleb ja pole mõistlik teda segada…..Katsu siis kesta seal,kadedakstegevalt soojal ja vürtsiste toitude maal..

  2. Kallis Annika. Ära põe kogu aeg. Tarbi hapnikku täiel rinnal ja tea, et oled iga sõõnu sellest välja teeninud ja väärt. Ma saan Sinust ka omal moel aru, sest kunagi põdesin samu asju ja olemised olid raskelt siia-sinna: oled Kaalude tüdruk ning kuni Sa pole õppinud oma “pendlit” ohjeldama, käib see täiega kord üht kord teist pidi üles ja alla. Mida hoogsamalt ta üht pidi üles lööb, seda suurema kaarega ka mõne aja pärast teisele poole kablutab. See on Sinu kui Kaalutüdruku omapära. Kusjuures on samavõrd omapärane ka see, et justnimelt seesama omane pendeldamine käib närvidele ja segab elamist. Sul on terav silm ja vahe mõtlemine, kaugelt üle keskmise maailmatunnetus – hinga täiega, Su võimekad ajurakud vajavad seda, kullake!!!!
    Tuli selline eht-tädi heietus, aga vahel on sellistki vaja (vähemalt minul endal kirja panemiseks). Olen hakanud pihta saama, miks on meie suguvõsa täis Kaalude-inimesi, keda saatus lisaks veel ka ikka ja jälle meie nina alla sokutab.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s