Tulekuga ei mängita ja Ubalinna KKK

Palju tuleku-teemasid on õhus ja kõik nad on sellised tõsisemat laadi, mis eriti solgutamist ja kannimist ei kannata.

1)Tanya Taisse tulek.
No kaua võib. Täna ajas tööl mingit käojaani, et ah, äkki ikka saab tulla, aga peab ootama kuni ülemus talle ütleb, millal mingi tähtis euromoor kohale jõuab – senikaua ei tea. Kurat noh. Toad bronnimata, tal viisa tegemata, planeerimata, sest ei tea kas ta tuleb. A kuidas nii saab?

2)Minu kojutulek.
Ei ole küsimärgiga, paanikat mitte tekitada. Küll ma tulen. Ja varsti tulen. Aga mis peale seda saab, see on põhiline KKK, mille peale leian end mõtlemast. Kuigi on emaga läbi räägitud, et muretseda ei ole vaja, natuke muretsen ikka.
Mis must seal saab?
Tahaks õppida. Aga mida? Seda ei tea. Humanitaarabitust on mul 72 000 krooni eest ja pabergi ette näidata. Samas EHI paistab siuke kodune ja tore; seksikad loenguteemad ja tuttav mull. Tahaks ju ikka midagi asisemat? Tahaks? Ilmselt tahaks. Töövärki tahaks ka? Ei taha, aga peab ju. Kas peab? Ikka peab. Onju? Kui kohe ei pea, siis millalgi ikka. Kasvõi selleks, et talvel sooja saada.

3)Tuttavate inimeste Indiasse-tulek.
Kellel veel käimata on, oleks nagu viimane aeg ennast siia vedada.

4)Inspiratsioonitulek.
Tuleb ja läheb nagu päevavalgus. Tigedaks ajab.

——

KKK-ist veel niipalju, et käesolev jutunurk on leitud sel nädalal järgmiste otsingusõnade abil:

-valged köögiuksed
-austraalia kõige mürgisem ämblik
-türgi silm
-tuuli veiler
-lamba jooned
-vesivärvid
-roosad kassid
-film börsimaaklerist
-eda paukson horoskoop 2010
-värvilised laigud
-sigatüügas
-paljad eesti naised saksamaal
-maire puhm
-laul on popp
-viirpapagoi trikitab
-inimpeaga tiivuline härg
-võrno armuke

…tekib küsimus kas mul üldse kirjutatava üle kontrolli ei ole või olen ma India teemadest LIIGA kaugele eemale liikunud…või on otsingumootor kellegi teise blogiga seotud.

Heh heh, mis armuke?

6 responses

  1. paar elulist tähelepanekut teemal KKK:1.Tai on niiiii sõbralik maa,et viisa saab otse lennujaamast,,migratsioonikioskeid on (oli)seal piisavalt…olen seda varianti minagi kasutanud … 2. teema on tõsisem ja soovitan tungivalt enne variant valmis vaadata,mis või kus siin kanda kinnitada,sest tööandjana suhtlen ma igapäevaselt nii nende freelanceritega -kui ka läbi TK kodulehekülje…see on ikka masendav,sest inimesed,kes vestlusele tulevad on enamasti kõrgharidusega ja valmis min palgaga tegema IGAT tööd (so 340 eur)..tundub et harimatum mass on soome-iirimaale-austraaliasse…turvaks-ehitajaks-koristajaks-litsiks ..end müünud-seega..siia tulekuga ära kiirusta..kaalu,mõte,võrdle…..3.Indiasse minek-tulek on lihtsustunud seeläbi,et helsinkist tuleb nüüd iga päev lennuk delhisse….ja muidugi on miljoon võimalust kasutada idanaabrit või kesk-aasia vabariike…põnevust kuhjaga.

  2. haaaahhaa, lamba jooned. mis need üldse on, huvitav?

    PS: küllllll tahaks ka indiamaal ära käia, aga enne peab keegi mulle paraja portsu raha andma/tegema. a igaks juhuks ostan täna lotopileti.

  3. Kallis Annika… tuleta meelde kuidas sa Indiasse rändasid… ega siis kojutulek saa ometi raskem olla!!! Tuled meile sulaseks kui midagi muud ei leia ;)

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s