Okasroosikese saaga jätkuks…

…võin öelda niipalju, et kuigi küll küllale liiga ei tee, siis elu ei tasu maha magada. Kuigi kell 10 ärkamine on peaaegu et maailma kõige raskem asi, kui muidu ikka rahuga vähemalt kella poole 2ni saab lasta ja siis teleka ees või dushi all edasi tukkuda, siis käskisin Bharadil ennast hommikul voodist välja torkida ja arsti juurde viia.
Tore arstionu Ramesh Kumar mäletas mind küll, või nii ta väitis. Püüdis arvata, kust ma pärit olen (Serbiast!) ja millega ma tegelen (reklaamindusega!). Kuulas ja mõõtis ja valgustas ja uuris mind nii kuis jaksas, aga kuna peale vaadates olen lihtsalt natuke väsinud olemisega valge tüdruk, siis peab ikka sügavamalt uurima enne kui teada saab, mis mulle une peale ajab.
Andsin neile terve topsitäie pissi ning mitu mõõtu verd ja nüüd ootan vastuseid.

Homme saab miljonimängu teha.

Mis on Annika kliinilise unisuse põhjuseks?
1. Mõnda aega tagasi põetud (tõenäoliselt) viirusliku haiguse tüsistused
2. Aneemia
3. Depressiooni repressioonid
4. Kilpnääre

(Võiks sõbrale helistada küll.)

5 responses

 1. Mina pakun sügisväsimust, sest et mul on ka hirmus uni peal.
  Iga päev tööle tulles mööda sirget tatsates panen silma kinni… kuni tunnen, et samm läheb loperguseks.
  Trenn aitab ja latte ka:D

 2. Latte ei aita. Isegi mitu lattet ei aita. Ja kui ikka voodist välja ei jaksa roomata, siis ei tule trennist ka esialgu midagi välja. Palun mitte midagi ses stiilis öelda, et “Peab esialgu sundima ja siis tuleb loomulikult.” Aitäh.

 3. või oled one part kass :P nemad magavad ikka korralikud 16-18 tundi ööpäevas.
  aga ühinen sinu unisusega. mul sama jama. ainult magaks või siis vegeteeriks horisontaalses asendis. ja see sundimine… oehjahh. tavaliselt ütlevad need inimesed, et algul sunni end ja siis tuleb loomulikult, kes ei ole sellist väsimust üldse ligilähedaseltki kogenud.
  see on periood. lohuta end sellega.

 4. mul on ka mingi nõme väsimus, mis ära ei lähe. võibolla ongi nii, et kuna tööd on rohkem ja olen sunnitud oma peakolu rohkem kasutama, siis olengi rohkem unine ka ja tahaks kogu aeg kauem magada, aga no kurat… oleks siis nii, et öösel magangi rahulikult ja sügavalt, aga ei.. pidevalt ärkan üles ja mõtlen, et peaks ruttu magama tagasi jääma.
  nii et soovitada ja lohutada ma sind vist ei oskagi, ja mul pole see asi üldse nii hull kui sinul, aga no ma siis hoian pöialt, et see ongi sul siis näiteks viirushaiguse järgne seisund või aneemia. siis saaks nagu kergemini asja parandada :)
  kallid!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s