.. z zZ ZZ ZZZ

Ma olen ametlikult talveunes ja vajan ametlikult kedagi, kes mu sellest välja tõmbaks. See keegi peaks tulema siia, loominguliselt lähenedes, aga samas üldarusaama järgi mingil hommikusel ajal – mulle esmalt helistama, sest uksesilma puudumisel ma koputajatele ust ei ava, vaid poen sügavamale teki alla – ja seejärel mingist nöörist mind a)käima tõmbama või b)järel lohistama. Järellohistamise valimisel võiks päevakavas olla külm forsseeritud dušš ja vitamiinipommilõhkamine minu vahetus läheduses. Või legaalsed ergutid. Hommikuvõimlemise osas omapoolseid järeleandmisi ei tee ja kui keegi mind spagaati hakkab lükkama või minu kätega tuuleveskit teeb võib esineda virisemist.

Probleem: Minu päevad koosnevad kolmest peamisest tsüklist: magamisest, tööl tukkumisest ja magamise-eelsest ja -järgsest stuuporist, millesse äärmisel juhul televiisori vaatamine sobib. Sestap ma ei kirjuta, sestap ma tööl enam kuldtähekesi ei saa, sestap on selleaastased jõulukaardid kirjutamata ja postitamata, sestap ma rebin kapist riided tööle minekuks, mille peale inimesed küsivad kas ma lähen joogatrenni…

Appi.

 

3 responses

  1. Mitte muretseda, lugupeetud ema! Nädalavahetus on peaaegu siin. Ma annan geograafiliselt lähemal asuvatele isikutele instruktsioonid mind vitamiinipumba juurde viia, või arsti juurde. Mis enne tuleb. :)

  2. Mõni hea raamat ehk tõmbaks käima? Või mõni saviga plätserdamise pooltund? Ma tellin Sult jõuludeks ühe kauni indiapärase kausikese, heheee :P ;). Ja jõulukaardid – aitäh, et meelde tuletasid! Viimane aeg tegelema hakata. Et siis päkakad Su üles leiaks ja ühe mõnusa vitamiinipommi sussi poetaks!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s