Jääpidu Taj’is: proloog

Meil on täna õhtul Digi iga-aastane peen pidu. Natuke enne jõule ja enne Diwalit, natuke pärast kontorikolimise aastapäeva ja uusi korraldusi, nii et igatepidi okei ajastus. Aga jah, 5-tärni-hotelli Taj Vivanta klubi ja basseiniäär on meile kinni pandud ja seal saab siis täna nõksutada ja drinke nautida ja süüa ehk ka.
Kuna mul ei ole sellisteks puhkudeks mitte üks hilp, sest ma ei ole mingi esmaklassiline sotsialiit ega üldse väljaskäija, siis käisime eile Bhavnaga mulle kleidikest (ja ühtlasi kingakest ja kotikest otsimas).
Ma olin arvamisel, et väikese musta kleidi ostlemine peaks kiirelt ja elegantselt käima, sest must on klassika ja valik peaks suur olema ja muidu ka…noh…

Me poodlesime 7 tundi ja lõpuks olin armsa kleidi, sobivate kingade ja natuke kompromissitatud koti omanik. Kleit on tütarlapselik, aga peen – natuke pitsi ja natuke musti pulkpärleid siin-seal… Kott on samasugune ja kingad on peened rihmilkad. Kõik on väga ilus.
Duši alt tulles hoidsid isegi juuksed ilusasti ja lasin Jenny ilusalongi pilusilmsetel piigadel oma ükskulmu ka korda teha… Nii et kõik oleks justkui täiuslik—

—kui ei oleks seda väikest asja, et mu õlad ja selg kapitaalselt nahka ajavad ja ma ülaltpoolt vööd tagapoolt nagu leeprahaige välja näen, puhta laiguline ja ketendav. Jumalast seksikas on mingit madala seljaga ja õlapaeltega kleiti kanda.

Jess, noh. Võin vaid loota, et äkki Taji klubi ICE valgustus ei ole suurem asi ja väga välja ei paista. Aga samas elu jooksul kogutud karmavõlg on säänne, et ei pea mul sellega ka vedama.

2 responses

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s