Nädala pekk

1) Vaatasin läbi aegade kõige halvemat filmi. Ei, ei, ilma naljata. Mul on raisatud poolteisttunnist NII kahju – oleks võinud aega palju paremini kasutada, näiteks tooliga keerutades ennast korduvalt oksele ajada…
-See oli kõvasti, ikka kohe väga kõvasti halvem film kui Dreamcatcher, Liisbet.
-Kordades hullem kui Tremors, mis siiani on olnud üks halvemaid filme mida tean.
-Ilmselt palju magedam kui enamik filme iMDb.com “100 halvimat” edetabelis.

Kui te just kihlvedu ei kaotanud, siis palun, palun-palun-palun, ärge vaadake filmi Last Exorcism. Mina, kes ma armastan halbu õudusfilme peaaegu sama palju kui häid õudusfilme lootsin, et halvad arvustused ongi see, et see on halb arvustus. Nagu et hea halb õudukas. Ei.
Halb arvustus on sellele filmile ülekohtune pai.

2) DigiKäpp ajab oma pikad ebaõigluse sõrmed nüüd ka juba alluvate kehaavaustesse.
Alates üleeilsest on meil selline sisekorraeeskiri, mis lubab turvameestel ja ülemustel hoiatuseta ükskõik kelle sahtlites, kotis, taskutes ja turvakapis tuhnida – vajadusel alkoholi- või narkotesti teha või uksel kinni pidada ja läbi otsida.
Jess, raisk.
Siuksed inimõiguste rikkumised kerkivad pinnale nagu puuks vannivees kui kuude kaupa terved hordid noori mehi suitsupauside ajal ehituse nurgal savu tõmbavad.
Ja augustis oli keegi noorsand murtud südamele palsamiks pudeli tekiilat ostnud, sellest poole ära joonud, ülejäänu oma töölaua sahtlisse pannud ja keset õhtust vahetust klaviatuuri, laua, prügikasti ja kaastöötaja kingad täis oksendanud.

Ma ei tea kui kõrgele ma peaks karjääriredelil ronima, et sellised asjad enam jalgu märjaks ei pritsiks.

3) Susivaid inimesi jätkub igale poole, igasse kontorisse ja igasse tiimi. Polekski arvanud, et pealtnäha toredad inimesed, kes mulle näiteks suunurgad kõrvuni naeratades tere kähistavad, veedavad oma pärastlõunad kambakesi personaliosakonnajuhatajale mingit kägu ajades, nii et inimesed, kelle töö peale nende hammas ei hakka, aga kadedus asu ei anna, peavad tiimi vahetama.
Luke.
Luke on sunnitud teise tiimi tööle minema, kuna 5-6 inimest tema enda osakonnast levitavad jutte ja kaebavad HR osakonnale, et Luke käib oma tiimi manageriga, vaatab terve õhtu filme ja teeb üleüldse sitta tööd.
Personaliosakond ei tea muidugi töökvaliteedist kübetki ja nii peavad nad pööblit vaigistama ainukese liigutusega, mida nemad tunnevad – kangutamine.

See subtiitrindus on rohkem ja rohkem nagu mingi halb seebiooper meil.
Lisaks kõigele muule on mu oma tiimiski siukest jura, kuna kaks jõupositsioonil olevat meest lihtsalt ei mahu ühe tooli peale ja siis hakkavad nad üksteisele jalga taha panema ja üksteist erinevatele tiimi liikmetele tagaselja siunama.

Laske mul rahus tööd teha ja hoidke oma draamad veel kirjutamata käsikirjade jaoks!

4) Eile tormasime jälle koju, et 12 teleka ees olla ja Austraalia kokasaadet MasterChef vaadata.
12:15 läks elekter ära ja tuli tagasi millalgi kella 5 paiku hommikul.
Bharad mainis kuivalt, et jah, jumala nimel peavad paljud kannatama.
Nimelt on öised elektrikatkestused tingitud sellest, et meie piirkonnas on igal tänavanurgal raskelt kaunistatud ja jõululampidega ülekuhjatud Ganeshakujud, mis öise linna küll väga maagiliseks ja kirjuks muudavad, aga muuhulgas meeletult elektrit noolivad. Ja ega siis need ülespanijad generaatoreid ei kasuta – juhe mingi suvalise inimese majja, supsti stepslisse ja saagu valgus.
BESCOM, kes siin elektrit jagab vaatab muidugi andureid, et mida pekki, seal ja seal kasutatakse liiga palju ja lükkavad silma pilgutamata voolu kõrvalkvartalis välja.
Ganeshad säravad edasi, meie käime küünlavalgel kempsus.

5) Kurk on jälle valus.

9 responses

 1. Täitsa närvi ajab see India elu! Hakka juba tulema aga kuni veel seal oled,
  hangi omale sahtlisse hunnik kurgupastille, mida siis profülaktilises mõttes pidevalt lutsid.

 2. soolvesi, kullake, soolvesi! sellega kuristades saab kurguvalust lahti ja boonusena võib proovida ka nokupea-inimestele seda silma pritsida :)
  saabki draamat juurde: teil tundub seal igav ja rahulik olevat….

 3. No mis kriiskamine siin on härra või proua Alice? Su väidetes puudub iga vähenegi kredibiilsusekübe, sest selgemast selgem on, et igasuguste “kõige halvem film” tüüpi väidete tegemine nõuab tõestuseks rääkijalt vähemalt pimeduses sadade sittade filmide vaatamisest punsunud silmi. Kus ned on?

  Puuduvad igasugused seosteloomised ja võrdlused Ed Woodi, Uwe Bolli ja Jason Friedbergiga, ka puudub kasvõi täpne seletus, miks on tegu halvema filmiga kui IMDB kõige viimasel kohal olev “Superbabies: Baby Geniuses 2”.

  Ka ei aita postituse presupositsioon, et sadade või tuhandete eestlaste lapsepõlvelemmik ning kõrgelt hinnatud ussifilm “Tremors” on sitt.

  Kredibiilne väide “see on kõige sitem film” nõuab väite tegijalt vähemalt väljanägemist, nagu ta poleks mitu kuud pimedast teleritoast välja tulnud, aga sinu banneri järgi ma ütleks, et sa oled küllalt erkude silmadega vana indiaanlane, kes ainult kuskil aasal piipu topsutades ja kasiinos esiisade raha maha mängides aega veedab.

  Selliste väidete tegijad on tõsine solvang meie kõigi kohta, kes me tundide ja aastate viisi õllepudel käes vaatame läbi tõesti sitte filme, et seda väidet teha.

  No see on nagu imdb-st mõni 13-aastane nolk, kes ütleb, et Spider-Man 3 on kõigi aegade parim film.

 4. Kredibiilne väide ei nõua minu blogis mitte mingisugust inimkatset kuudepikkuse halva-filmi-maratoni näol. Ei püüdle ma mingi arvamusliidri ametikohale ega reklaami oma päevaraamatut filmiblogina; kuna ma ei ole oma arvustust imdb-sse ega kuskile mädatomatid.com pannud, siis on mul absoluutne ja sõnavabaduslik õigus “kriisata” nii palju kui süda lustib. Töökoht on selline, mis ei lase pirtsutada ja olen tänu sellele piisavalt filme pidanud vaatama, mida muul juhul ilmselt läbi võrkkesta ei laseks. Seesinane blogi on selline, mis kannab puhtalt ainult minu arvamust – ma hindan oma lugejaskonda piisavalt intelligentseks, et minu arvamus neid midagi tegemast ega vaatamast ei hoia.

  Ainus seos mis siin postituses on toodud on see, et oli erakordselt kehv nädal. “Ametlikke arvustusi” loe Rein Oks Indias rubriigist.

  Aga muidu ole mõnus ja ära kõike nii südamesse võta.

  PS. Banneril on indialane, mitte indiaanlane – aus viga, isegi Kolumbus lendas selle orki.

 5. Seda teil meeldib, ilma inimkatseid läbi viimata ausatelt ja vaevanägevatelt filmivaatajatelt klikke eest ära röövida.

  Eesti filmiblogijate Ametiühingu luba filmiteemalist postitust teha on?

  Kus tänapäeval kõigil on sõnavabadus. Võivad ükskõik kes öelda, mis film sitt on ja mis ei ole.

  Ega indialase ja indiaanlase vahe pole rohkem kui paar tähte ja ruumiline erinevus ei loe, sest ruum on suhteline olenevalt sellest kui palju keegi käia viitsib.

 6. no anja, ma ütleks et ‘santa claus conquers the martians’ on suhteliselt sitt film. aga samas, fenomenaalsel kombel kui see film lõpuni vaadata siis sooviks sellele omistada kõik oscarid ja kuldkarud ja kuldlõvid. ja kasvõi nobeli rahupreemia. it’s just so awesome it could kill a rhino.

  ps. kui tagasi tuled siis võin sulle seda näidata;) (pärast emmanuelle’i muidugi).

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s