Enesekaitse

Kardan, et pikk rongisõit ei ole ikkagi kõige vägevam asi, mida oma nädalavahetustega praegu teha võiksin ja me ikka ei lähe nädalavahetusel Hyderabadi…
Ah, mis ma ajan – me ei lähe, kuna ma ei saanud rongipiletit ja ülejärgmiseks nädalavahetuseks võtta on kuidagi sunnitud. Ikka see põhimõte, et kui asi kergelt ei kulge, siis äkki ei ole aeg õige. Siuke naljakas mugava inimese põhimõte, mis siiani on üllatavalt hästi mind teeninud. Kui pean midagi väga su(n)dima ja pressima, siis head nahka sellest ei tule.

Aga see on niisama häma.

Läksin murelikuks.
Ma ei tahaks kohe mitte kompromiteerida tublide filmi-inimeste püüdeid saladust hoida ja pinget kruvida. Ja muidugi ei tahaks kompromiteerida enda töökohta ja kõiksuguseid usalduse klausleid…(kuigi oma arust eriti midagi ei avalda, mida netis juba pole…). Seega on juurdepääs eelmisele postitusele vaid neil, kes minu blogi viitsivad nii palju lugeda, et ei guugelda ainult ühte filminime, vaid loevad kõike mida mul asjadest arvata on.
Ja muidugi tuleb kasuks teatav eelteadmine Eesti filmiajaloo kohta.
Kuna ma korraks mainin oma salapostituses Ivot, siis võite sinna lünka, mis varjatud postitust tabana kaitseb, proovida näiteks tollesama Ivo perekonnanime, kes Gabrieli selga pussitas.

Ja üleüldse, detsember ei ole kuigi kaugel ja küll ma siis 3ndal jõulukuu päeval selle postituse ka saladuse ikkest vabastan.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s