Neljapää

Mõeldud-tehtud. Kolistasimegi lõuna ajal Viperiga MG Roadil, sõime Au Bon Pain’is, tuiasime Cubbon Parkis ning pildistasime vöötoravaid ja tippisime oma väikestel kabujalakestel Vidhana Soudhani välja. Siis läksime tagasi MG-le, et enne tööpäeva algust mulle uued kingad osta, kuna eelmised kõik lagunema kipuvad.

Hoidke hinge kinni, sest see ei ole jalats, vaid tõeline kunst!

Printsessile kohased jalavarjud võidukalt kilekotis, tulime koju, lugesin Viperile sõnad peale ja läksime tööle.

Töö oli nüri:
Oleme suure hunniku 60ndate Louis De Funès’ filme saanud, mis tahavad saksakeelseid subtiitreid. Ja keegi ori peab ju need ju ajastama. (Ma ei mäletanud kui kuradi kiiresti suurte ninadega prantslased rääkida oskavad…phuhh.)

Teisalt oli natukene põnevust ka: Natasha rääkis mulle väikese suure saladuse välja, aga teie saate sellest teada alles homme! :P

Kõige toredam oli ikkagi jälle koju tulla, kui sõbralik eesti majavaim oli taaskord süüa teinud – tomati-sibula pada ja ilus valge pikakarvalineteraline riis. Mmm. Kui nii jätkub, siis pean Vormsi kooli teate saatma, et nende lugupeetud ajaloo- ja kirjanduse õpetaja T.Viiron jääb teadmata tähtajaks Indiasse elama ja töötama.

Homme on reede, jebedijee.
Loodan, et teil oli kõigil tore ja õnnelik jaan.

One response

  1. Oiiiiiiii kui kaunid plätad! Tõeliselt kohased India valgenahalisele printsessile :). Ja jaan oli imetore! Lõke ja murumängud ja kalalkäik… njäuuuu :D. Praegu on käimas mõnus öötunnike rummi seltsis – tundub, et ma pole veel Jaanist üle saanud :P.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s