Eesti invasioon: Ubade Linna tegemised vol. 3 – tütarlapsikused

Me kolmekesi tuleme Präänikutemaalt…

Kuna me nii naised, nii naised oleme, siis oli ju vaja naiselikke asju. Õnneks pakub Bangalore selleks suurepäraseid ja erilisi võimalusi.

1) Shoppamine
Otse loomalikult ostsime kõiksuguseid toredaid asju, riideid ja puuvilju ja… Aga Bangalore shoppamise autasu (ja vist ka kalleim ost) kuulub kindlasti Katile, kes omale kärtsroosad Vogue’i prillid ostis! Mitte päikeseprillid (need ostis ta KA), vaid täiesti korralikud ja trendikad silmi abistavad prillid!

Säuksed.

.

2) Pediküür
Kuna jalad said selle reisuga korralikult vatti – jalutamine ja palavus ja igasuguses vees leotamised ja sääsed ja… Igatahes otsustasime, et meie kabujalakesed ja ise oleme ära teeninud ühe poputamise-pediküüritamise käigu salong-spasse Peaches.

Ema ja Kati valisid aroomiteraapilise pediküüri ja mina…
…minu koivad kaabiti ja lihviti siledaks, pintseldati šokolaadiga kokku ja mässiti siis toidukilesse. Valmides olid mul kõige magusamad ja siidisemad tagajäsemed, mida kehagurmaanid näinud on!
(Peaches,
Chocolate Pedicure – ~600/-)

Njämm.

.

3) Karvutustamine kulmupiirkonnas
Ma olen siin varem tutvustanud sellist iluprotseduuri nagu “niiditamine” (threading), aga pilti ei ole korralikku saanud. Nüüd käisime siis kõik oma kulme niiditamas ja saime Kati karvutustamise ka jäädvustet’.

9 responses

 1. Nii tore on naine olla:D
  Siukest elu elaks iga päev.

  Ja kui ma teatris käisin ning prillid ette panin, siis ma nägin üsna kaugelt ka näitejate ilmeid. Päris ägesh! MA ei teadnudki, et nii ka saab:D

 2. Seda niiditamist tehakse ka Egiptuse kuurortites ning nimetavad seda egiptuse epilatsiooniks. Käivad randades sellega naisi tüütamas ja ilusalongi meelitamas. Kitkuvad päikese käes pooluimasel suvitajal kulmude vahe karvadest puhtaks, pistavad peegli nina alla ja tänitavad – näe kui kena ja sile ning siis sõna otseses mõttes istuvad sul kõrval, märkmik käes ja tahavad, et nimetaksid aja, mil kogu näo ja eriti kulmude ümbruse (näe, milline võsa siin kasvab!) laseksid niidiga sama siledaks vurritada.

 3. Kärt, see on imelihtne.
  Miski uskumatu ja natuke meremeheliku võttega teeb tädi niidiga nii ja nii, tõmbab näppude vahele ja ühe otsa suhu ja nii saabki niidist pintsetid:D
  Tõmbab mitu karva korraga ja valus pole, lihtsalt veider tunne:)

 4. Niiditamine tekitas lausa huvi! Ja hops-hops natuke youtube’i ning ongi käpas. Saab ka täitsa midagi hammaste vahele toppimata. Kindlasti ei näe see välja nii edev, aga töö on kiire ja korralik isegi esimest korda katsetades. Minusgugne hajameelne tsikk rõõmustab – ei peagi enam pinsette taga otsima!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s