Minu tähed: A ja B

A

Alice (Imedemaal, milline siis veel, Talvik vä?)
Täna on siis ametlikult see päev, kui linastub üle kogu maailma Tim Burtoni “Alice Imedemaal” (v.a. Indias, aga see on tüüpiline), mis tähendab, et sellest võib rääkida ja kirjutada ja arutleda ja tsiteerida!
Kahjuks või õnneks olen ma seda praeguseks pidanud vaatama ei vähem ega rohkem kui kolm korda. Plaan on seda oma kuus tosinat korda vähemalt veel kinos vaadata, mis tähendab, et niipea kui see siia jõuab, hakkan seda söögi alla ja söögi peale vaatama, kuni sellele Annika-häälelise pealelugemise võiksin teha!
Lihtsalt NII võrratult hea film.
Ja ma ei ole nõus lugema mitte ühtegi filmifoorumit sel teemal ega negatiivset kommentaari siin, see ei ole demokraatia, see on alice imedemaal blogi, jumal hoidku.
Nii et minge palun ja vaadake kõik filmi. :)

Sürreaalselt vinge Punane Kuninganna

Ja siis kui ma olen teile (oma arust) piisavalt palju aega andnud, kirjutan filmist pika ja ilusa postituse, spoilerite ja värkidega, seda ma luban.

B

Bangalore

Eile oli sisemise ringtee-äärses võsas suur suur tulekahju. Leegid tantsisid kuivanud rohus ja kleenukeste puude võrades nagu mingi hullunud kollane deemon.
Kõige hirmsam oli selle juures, aga hitchcockilik aspekt – linnud! Tee kohal, madalal ja kõrgel tiirutas m e e l e t u parv kotkaid ja kulle. Esiteks tähendab see seda, et nende kodu on ohus.

Teiseks tähendab nende parvlemine alati surma kohalolekut.

Hirmus ja õudne oli neid seal tuhisemas näha.

10 responses

 1. Alice´i filmiraamat, mille Sulle tellisin jõudis juba eile kohale ja on väga ilus. Filmi (ikkagi ju 3D)vaatamisega ootan kui möll veidi vaibub.

  Tulekahjust ja kannatavatest lindudest Bangalores on väga kurb kuulda.

 2. Ma plaanin pühapäeval kinos ära käia.
  Minu kurvastuseks on see film eesti keelde tehtud… Ehk saab mõne inglise keelse seansi ka:)

  Kotkad, ma tulen appi kodusid üles ehitama! Tuli on uskumatu jõuga, hirmutav.

 3. Hmm. Mul ei ole erilist ärivaistu ja mu detsembris teele pandud jõulukinkide pakk ei ole siiani kohale jõudnud… DHLi või Sinise Noolega saatmine on sigakallis.

  Aga oleks huvi muidu rahval osta kraami niimoodi? Mul ei ole lisarahateenimise ja inimeste rõõmustamise vastu mitte kõige vähematki. :)

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s