Eesti invasioon: edasi-tagasi Ubade Linna

16/02/2010

Hommikul vara ärkasime üles, äratasime allkorrusel tukkuva admini-onu üles ja ajasime ta meile sõidukit püüdma; pakkisime end rikšasse ja sõitsime pilgeni täislaetud kolmerattalises bussijaama. Seal jõudsime väikese tee ja kohvi juua enne kui end taaskord kuskile istutama pidime ning 6-tunnine reis tagasi kodulinna võiski alata.

Tagasi Bangalores saime kohe mingite pättide rikšajuhtide käest tünni – võtsime kaks masinat, et oleks mugavam. Kahjuks pani ainult see meetri tööle, kelle masinas ema ja Kati olid. Asjatundmatu silm aga ei osanud täie kindlusega väita, et taksomeeter valetas ja nii maksimegi pooleteistkordse hinna.
Aga vähemalt olime kodus!

Tiksusime pisut aega kodus, veendudes, et Bangalore ON palavam kui enne (peamiselt minu kinnitusel) ja et elektrikatkestused ON nõmedad. Eriti kui on palav(am kui enne).
Lisaks avastasime oma suureks õnnetuseks, et Auroville’ist ostetud ilus öölamp on kuskile kadunuks jäänud. Peale mõningast kaalutlemist leidsime, et kõige arukam oleks seda ikkagi otsima minna ja kuhu mujale kui Majesticu bussijaama!
Istusime aga jälle rikšasse ja sõitsimegi teise linna otsa, kus bussijaamas pisukest aega ühelt ja teiselt inimeselt nõu küsides lõpuks Volvo-busside depoosse jalutasin ja seal kohe partsti oma mure ette vuristasin. Pisut muiates olid vormis onud aga piisavalt abivalmid, et minna ja asja uurida. Kahjuks tulid nad tagasi tühjade kätega ja ütlesid, et koristusmeeskond pole midagi teatanud leitud lambist ja buss on juba tagasiteel…
Mis seal siis ikka. Kirjutasime lambi loomulikesse kuludesse ja sõitsime MG Roadile. Ostsime sealt 500 ruupia eest puuvilju, kodutänavas veel suure hunniku söögi- ja joogipoolist ning tulime tagasi meie pesakasti mõnusat vaibapiknikku pidama.

Kodujuustu-kapsa-tomatisalat, dipp, merevaik, draakonivili,
granaatõun, guaavalõigud, viinamarjad, apelsiniviilud, õun
ja mõnusad joogid. Tere tulemast koju!

Hõissa.
(Annika, Bacardi Breezer ja Superman)

Coffee Days

Järgmisel päeval ärkasime hilja, mõnulesime kodus maisimannapudru ja värske maasikamoosiga lõunani, saime siis Bharadiga Coffee Days kokku ja mina läksin tööle. Ema ja Kati kolistasid MG Roadil, siin ja sääl, shoppasid omale värvilisi kingi ja särke ja muud lõbusat ning tulid siis ära koju. Kui mina öösel jõudsin olid nad juba unemaal ja seiklused jätkusid järgmisel hommikul—

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s