Ei, ma ei tee nalja e. India rocki kuluaarides…

…käib igasuguseid jutte. Nimelt läheneb see aastaaeg, mil kõik melomaanid end Bangaloresse peaks sättima, sest iga-aastane Rock In India on veebruaris (ilmselt) taaskord (tõenäoliselt) toimumas. Eelmistel aastatel on laval higistanud Machine Head, Iron Maiden ja Megadeth – soliidsed ja maailma mastaabis teada-tuntud metal-taadid sõnaga. India metallimaiguline noorus rõkkas rõõmust ja loopis vihaselt süsimusti juukseid.

\m/

Nüüd on aeg jälle sealmaal, et võiks justkui kõikse lemmikuma musta t-särgi pessu panna ja vaadata, et ükski PUC-test ega eksam sellele päevale ei oleks maandunud. Vastupidiselt muule, organiseeritud maailmale, ei ole Indias vaja pikalt ette planeerida. Nagunii muutuks info pidevalt. Pigem siis juba lühikese etteteatamisega ja väiksema riskiga. Festivali toimumise kuupäevadeks on nüüd välja kuulutatud 20.-21. veebruar ja kohaks (nagu ikka) Palace Grounds.
Ent toimumisaja ja -ruumi kindlusest hoolimata on siiani (olnud) müsteeriumiks kes siis 2010. aasta Rock In India peaesineja on.

Kuluaarides käib igasuguseid jutte. Ükspäev, näe, tuli Bharad koju, ise rõõmust ägades, et tead, tõenäosus on, et tuleb Judas Priest.
Mõtlesin, et see oleks kena küll. Bharad oleks õnnelik ja ilmselt käiks isegi ära – Painkiller või kasvõi Hell Bent For Leather India veebruarikuisesse öhe hääbumas oleks elamus omaette.
Siis ütles Bharad, et keegi olla maininud ka Incubust. Selle peale läksin juba tükk maad rohkem tuuri. Brandon Boyd Bangalores – noo, ma võiks lausa hotelli välja peilida.
Kurja muusikat tegeva Slayeri India esindusblogi teadustas (täiesti mitteametlikult), et tuleb hoopis Slayer! Ja/Või Whitesnake, Dream Theater või Children Of Bodom. Kõik bändid mida mina tean pea ainult t-särkide järgi, mida karmi-ilmeline IT-noorus siin riigis uhkelt kannab.
Väikene tõenäosus olla ka, et Singapuris tegutsev, aga India juurtega vedic metal bänd Rudra võiks üles astuda. Vedic metal iseenesest on juba kõva sõna – umbes nagu Kagu-Aasia Metsatöll! Ikkagi kultuurijuurte juurde kaevudes ja leidu korraliku metaliga segades…mmm.

\m/

Viimased uudised on suti teised. Aga sellevõrra kindlamad.

Viimased kahinad kuluaarides on, et Rock In India peaesineja on sel aastal Backstreet Boys.

Seitseteist, hirm ja rõõm
Sul meelde kauaks jäävad

Backstreet’s back, oolrait!

8 responses

 1. Väga tabav pilt. Liigagi tabav. Brrrr

  Ma panin Incubuse taustaks mängima ja mälestused sõidavad räigelt sisse.
  Ma pole kaotanud lootust, et ma neid siiski lives näen. Nii naiivne olengi:D

  28 päeva….

 2. Eww! That pic looks so fricking h*m*erotic!
  If these dumass rumours are true, I’m headed to Chennai later this month to watch Skid Row and Swedish power metal legends HammerFall! HammerFall FTW \,,/

 3. aaaa incubus!! Kui palju ma seda kunagi kuulasin. Sõidaks juba seepärast Indiasse. Samas ei, enne ikka sõidaksin su pärast ofkoors. Aga kui ma kunagi tulen, siis sa võiks incubuse ka kohale tellida. okai?

 4. …käisin oma tripi ajal ka mingil festivalil….12 bändi neist 7 venemaalt…hea sound oli küll…..ja ära tulles oli goas armin van buuren…..aga mulle kingiti juba ette sünnipäevaks metallica pilet…..jee jee ke ei osand lugeda..see ei saanud lugeda…

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s