Tuli tasapisi, naeru ja rohke toiduga

Uus aasta on koha sisse võtnud, esimesed kakskümmend neli tundi plahvatamata, aga paukudes mööda saatnud ja nüüd võib elu jätkuda, värskemalt ja uute tuultega.
Kuidas ta siis mulle siin Bangalores tuli?

Hakkasime enne üheksat meilt tsikliga minema, Dahlia, Poonam ja Saleem võtsid rikša ja pidime Luke’i juures kokku saama. Läbi uduvihmase ja ummikuid täis Bangalore võttis Kammanahallisse jõudmine kõva 30-40 minutit aega. Lõpuks olime aga vajaliku nurga peal ja nägimegi Luke’i viipamas.
Oodatud rahvarohke korteripeo ja lällamise asemel leidsime õdusa ja väheste tuttavate nägudega tipitud suure korteri, mille kohal asuval terrassil Luke’i onu lakkamatult liha grillis…ja meie lakkamatult seda sõime.
Muusika mängis, tuled olid sumedad, juttu oli palju ja naeru veel rohkem.
Erinevatel aegadel liitusid seltskonnaga sale ja rõngastatud salsainstruktor, Luke’i vend oma sõpradega, mingid tüübid, kes pidavat meiega samas kontoritekompleksis töötama ja valge pikajuukseline kutt kahe pisikese printsessiga, vanem ei rohkem kui viiene, kes siis häbelikult isa sabas tatsusid kuni nende ilus indialannast ema nad peale südaööd ikkagi koju tuttu viis.

Luke ja Poonam

Dahlia

D, Vidhya, Tanya ja Tanya imearmsad kingad!

Bharadi inimsööjalik naeratus

Luke, Laura, Richard ja printsessid

Natuke suuremad printsessid

Luke’i üllatunud inimsööja naeratus

Vidhya

Kui kesköö lähenes kogunesime meie, Digi pisike pere terrassile – mina, Bharad, Dahlia, Poonam, Saleem, Tanya ja Vidhya. Et kõikide kellad näitasid erinevat aega, ootasime et siiski kõigil kell kaksteist oleks, lugesime siis igaks juhuks kümme-üheksa-kaheksa— ja huilgasime rõõmsalt head uut aastat. Kallistused ja kauguses lastavate rakketide vaatamised hiljem, liitus meie ja teiste pidulistega Luke’i imevahva ema.

Tagasi tuppa minnes, jagas ta elutoas kõigile pitsid koduse munajoogiga (misasi see eggnog eesti keeles on muidu?) ja rääkis mis tegema peab: Igaüks mõelgu viiele asjale, mille eest möödunud aasta lõikes tänulik võiks olla. Ja siis viis asja, mida sel aastal teha tahaks. Seejärel ütlesime kõik kordamööda mõne või kõik asjad, mille eest tänulikud oleme ning lõppu lisasime sõnad Hama, hama, mis pidavat tähendama “Armastust, armastust, õnne”. Selline tore Goa tava.
Ema ise oli naljatamisi üllatunud, et kuidas keegi nüüd siis purjus ei ole, mis see olgu. Ja et purju jääda võib ja kõike võib teha, aga oksendada ei tohi. Kui siis tualetis.

Siis järgnes see, mis pidi järgnema. Kui televiisori all läigib kutsuvalt PlayStation ja suur osa külalistest on mängurid, siis pidi see sisse lülitatama ja järgnes homeeriliselt naljakate kommentaaridega mingi võitlusmängusessioon… Praegu guugeldades leidsin, et mänguks oli vist Tekken 4. Igatahes oli seal poksiv panda, känguru, Pocahontas,  tikk-kontsadega aasia beibed, suurte rusikatega jõmmid ja mingi salliga võitluskunstionu… Nalja nabaauguni.

Julia Child Chang

Kõik tahtjad said käe valgeks ja näpud kangeks mängitud.
Ja muidugi pidi ikka iga natukese aja tagant sööma!

Olemine oli hirmus armas ja tore ja hubane-tubane ning uus aasta tõotas olla soe. Seest ja väljast.

Kella viieks oli Luke organiseerinud takso, nii et keegi ei peaks kojusaamise pärast muretsema. Istusime varavalges tsiklile ja kihutasime läbi vaikseks jäänud linna koju tagasi, magasime kella 3ni ja nautisin siis ülejäänud esimest päeva nõusid pestes, küpsisetorti tehes ja telekat vaadates.

Head uut ja vana!

5 responses

  1. Ujee:)Saatsin 2 kaarti,sest poes oli nii raske valikut teha,võta üks ja viska teist ja võtsin siis lausa 2,õnneks oli 2 india inimest kellele saata ka:)Natuke naljakas oleks ühele inimesele 2 kaarti saata eksole:D

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s