Tõenäoliselt hilineva jõulukaardi aktsioon (AEGUB ESMASPÄEVAL!)

Kuulutan avatuks vaid sellel nädalavahetusel aset leidva heategevuslik-sõbraliku-aga-mitte-ainult-sõpradele-mõeldud jõulu- ja uue aasta tervituskaartide saatmise kampaania:

“Telli tõenäoliselt hilinevad 
subtroopilised pühadetervitused tigupostiga!”

Nimelt meeldib mulle hullupööra kaarte saata ja kaarte saada. Postkaarte, ümbrikukaarte, väikesi maakaarte, mängukaarte, ilmakaarte… Peamiselt siiski postkaarte. Et pühad on tulemas, siis mida toredamat saakski veel olla, kui inimesi tigupostiga rõõmustada!

.

Niisiis:

Kõik kes tahaksid saada pühadetervitust paberkandjal otse Indiast, palun enne esmaspäeva teada anda. Julgemad hundid võivad postiaadressi kommentaariumisse paisata, salajasemad saatke e-mailiga (alice_imedemaal@hotmail.com). Arvesse lähevad kõik soovid, mis minuni enne esmaspäeva hommikut jõuavad. Siis lähen postkontorisse.

Kuna kogemus näitab, et tigupost on täiesti õigustatud nimetus Eesti-India vahelise postiteeninduse kirjeldamiseks, siis anname tigudele ja muudele veoloomadele aega kirju vedada, sest enne 3-4 nädalat reeglina ümbrik kohale ei jõua.
Ja kui see lõpuks jõuab, on kaardiservad räsitud ja hiirekõrvul ning keegi on sinna harilikuga lisaks Russia kirjutanud.
Ühesõnaga, teieni jõudev kaart on täielik rariteet.
Lisaks on kaardile kirjutatud sõnum, luuletus, sinna kritseldatud pilt või kannadakeelne lausejupp ainulaadne, sest ma ei hakka ometi mingi trükipressi mängima…

Pühkige postkastilt tolm ja kärbsemust, teavitage mind oma nimest ja aadressist ning võitegi rõõmsalt postikana ootama jääda!

.
.
.
.
.
Diskleimer:

-raha ei küsi ega saada;
-aadresse ei avalda ega väärkasuta;
-võõraid ei diskrimineeri, pakkumine kehtib kõigile;
-perekond ja eelmisel aastal aadressi andnud inimesed saavad kaardi nii-ehk-naa (palun neil mind siiski võimalikust aadressimuutusest teavitada!)

19 responses

 1. Mina tahaks oma rariteetide kollektsiooni* täiustada! :) Aga ma ei tea kas sul minu ja Tuuli Tallinna aadress ka on?

  *Kunagi neli aastat tagasi sain Mumbaist kaardi ja puha. :p

 2. Sõle 17-64 blondid tüdrukud ootavad alati pikkade silmadega kaarte. Seinadel kaartide tarvis veel ruumi on!
  (Kui Russia ei aita, siis Tallinn indeksiga 10614 vast ikka?)

 3. Marit siin hämab jah, tahab, et naaber kaardi saaks :P

  Ma mölisen niisama, Enel juba rääkis mu eest. Tahaks hoopis küsida, et kas Sina oled juba Vilniusest postkaarti saama hakanud? Kuskil kuu aega tagasi sai ta ju postitatud…

 4. Minaminaminaaaaaa!!!! Mina tahan kaa :)
  Mina ja Kalev pesitseme kohas nimega Tähe 15-11, Tartu 50108
  Iiiiiiiiiiiihiihiiiii, see kõik on nii tore, isegi kui mitte midagi kohale ei jõua. Kõdi hakkas lausa :P

 5. Ma olen mõnus manki – L, muidugi sain kaardi. Juba umbes nädal tagasi Dahlia tõi tööjuurde, et näe – saidki. :) (Andsin ju tema aadressi…)
  Ja nii suur rõõm oli. Ma ju RÄÄGIN et mulle meeldib kaarte saada, isegi kui ma nii tänamatu olen, et midagi ei ütle. :P

  Ulvi, panen kirja.

  Keegi juhtis hoolega tähelepanu sellele, et mis siis saab kui ma kaarti vastu tahaks. Kohe kui ma niipalju kõhulihaseid leian, et kott-toolist püsti saan, lähen ja vaatan lepingu pealt uue aadressi detailid teile. :)

 6. Oh äge! Ma arvasin millegipärast et tõesti teod hakkavad teda tarima :P. Ja anna jah uus aadress, siis saab salaja üllatuskaarte saata. Eestist näiteks!

  Ja nende Vilniuse-kaartidega läks nii, et saatsime terve persetäie ja ikka oli nii, et absoluutselt viimasel hetkel saatis Kaarel ka oma aadressi ja viimasel hetkel ostsime kaadi ja margi ja ikkagi suutsime talle parima postkaardi kirjutada. Mingi viimase-hetke-välgatused pühadest-pühakutest-missadest ja joomisest.

 7. Kas selline aadress ka sobiks: EHI, Uus-Sadama 5, Tallinn 10120? Saaks selle kaardi-rõõmu laiadesse massidesse viia, kes kõik sind mäletavad ja igatsevad :)

  Ja ma palun ka aadressi, et siit lumiseid pildikesi postitada!

 8. Nii, kõik kes mulle midagi tahavad saata (ega karda, et postikana lõunasse lendab ja enam tagasi ei tule): Minu aadressi ja värgid võib leida uuelt lehelt – Home ja Alice’i kõrval… Imedemaa. :)

 9. Tere!
  Lugesin sinu üleskutset, väga põnev, tahaks ka väga rariteeti saada! Minu aadress: Annikor 3-5, Konguta vald, Tartu maakond 61202 Külli Kornav. NB! Väga mõnusalt kirjutad!Sinu kauge sugulane Külli

 10. Annika, Sa oled lihtsalt väga tore! :) Mulle meeldiks ka jõulutervitused Indiast :P loodan, et pole hiljaks jäänud. Rohu 13-11, Tallinn 10612.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s