Tomatibeebidest

Sellised kaheharulised tegelased siis, süda läheb soojaks kui ma neid seal kausis võrsumas näen. Peaaegu oleks uksepiida peale harilikuga täkkeid hakanud tegema täna, kasvavad teised siin India punases savis peaaegu silmnähtavalt.

Täna käisin ja ostsin neile siis individuaalelamud – homme hommikul läheb suuremaks potilaadaks ja pikemad tomatipoisid kolivad üksi elama. Teised olgu veel natuke aega lastetoas…kuni ma välja mõtlen KUI palju tomatitaimi mul ikkagi rõdule vaja läheks. :)

Rohenäpp mul mingil määral ikkagi on. Kui homme aega on, siis käime Bharadiga väetust ka ostmas – pidavat otse naturaalset teed pidi kitsest tulnud olema. Et see va püha lehmanure on laiale aiamaale hää küll, aga tuppa ikka seda lasu ei tassi. Kitsepabul pidi seks tarbeks sobilikum olema, teab rahvas rääkida.

Ega siis midagi, elame-näeme kuidas mul see aiamaandamine teise korruse rõdul jõulude ja aastavahetusega ellu jääb. Põhiline et päkapikud potil käima ei hakka!

8 responses

  1. Mul ka peale vanemate juurest välja kolimist pole neid ette nähtud millegipärast.Samal ajal kui mu “koduloomal” nad väga usinalt käivad.

  2. Väga nunnud tomatid! :) Ära väga kiirusta ümberistutamisega… las kasvab 4-5 lehte, siis pane uude anumasse. Nad veel vääga väetid.
    Aga jah.. meie lapsel käivad päkapikud, aga minul ja Jussil millegipärast enam ei käi… :D

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s