Anoushka: 16. tund – tujud ja kodukanandus

Ei saa sitarit mängida korralikult kui tuju on kehv. Plõnnisin ja plõnnisin ja sain penalt-harjutused, et absoluutselt asjale pihta ei saa ja üldse ei ole harjutanud.
Õnneks on ikkagi uus raga NII ilus, et teeb tuju paremaks ja siis hakkab minema. Ja siis kui minema hakkab, saab tund läbi. Terve tee koju ootan, et saaks kohe Adelaide’i kallistada ja Bageshri müstilisi helisid rõduuksest välja saata.

Kodus ootavad sipelgad ja kuhi musti nõusid ja lõunasöök, mis ise ei valmi ja tuhat muud tegemist. Enne tööleminekut veel pessu ja siis avastan jahmatusega, et kell on pool neli ja pean juba minema hakkama. Persse see kodukana-mängimine, mis sai mu suurtest ja üllastest ambitsioonidest. Romantiliselt akna all kirjutada ja kui tuju tuleb pilli mängida ja kui tahtmine on siis kasvatan lilli. Tomatitel on ninad väljas, muuseas. Armas ja soe tunne oli kui nägin. Nüüd on tahtmine neid millegi toitvaga katta ja ümber potitada ja…
Kaak-kaak.
Internet on ja arvuti on ja elekter on ja…aega lihtsalt ei ole.

 

11 responses

 1. kohutav lugeda, kuidas kanandus on tabanud sindki.
  taolisi asju ma (mõtlen neid asju, mida naised PEAVAD tegema, sest me oleme neid sajandeid teinud) võiks teha armastusest ja siis, kui tuju on, aga mitte kohustusest ja siis, kui peab.
  hea on elada üksi…
  naised, jah. meie saatuseks on päeval olla ilusad, läikivad kodumasinad ning öösel igavesti himurad pornostaarid.

 2. Pihtas-põhjas. Läikiv kodumasin ma ei ole…näägutan nagu korralik kana ainult. Halb eeskuju olen küll. Pigem küll tagakuju. Eeskujuks on need tormireielised india emmed, kes kaks last süles, üks kõhus ja ülejäänud salli küljes päevas kolm einet valmistavad, kodu korras hoiavad ja siis veel kuskilt magistrikraadi majja toovad.
  Olen täielik feiljur.

  Ja veel vingun.

 3. “Sina ära ise oma elu raskeks ela”, nii ütles üks muhumaa mees ühele linnapreilile. Sa oled ju täielik rohenäpp, kui panid Eesti tomatiseemned India savis kasvama.

 4. Ma nõustun Liisiga, et üksi on hea elada. Teen süüa kui viitsin, pesen aint enda nõud ja pesu ja aega on enda jaoks iga kell:)

  Aga savitrikk tomatitega on küll osav!

 5. Kui ma toas kasvatasin, siis oli kirjas, et ühele taimele 20cm läbimõõduga pott… mul oli 3 taime veidi suuremas potis. Ja siis andsin juurde tomativäetist. Tomatitel kasvavad juured hästi jõudsalt ja kui nüüd novembri algul minema viskasin lõpuks oma tomatid, siis oli potis mulda väääga vähe ja enamus oli juurikad… Huvitav oli ka see, et kui unustasin kasta ja tundus, et taimed hakkavad kuivama, siis peale vee saamist ärkasid jälle ilusasti ellu :) Head katsetamist sulle!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s