Sünnipäevajutud

Mul on kaks päeva järjest sünnipäeva olnud, üks toredam kui teine, aga ma ei taha seda ära jutustada, enne kui mul pilte ei ole. Pilte ei ole taaskord tehnilistel põhjustel – nüüd ei toimi Bharadi kaamera, mida siiani kasutasime et pilte arvutisse saada. Teadupärast on minu fotoka juhe afunksne.
Vihjetena võin mainida, et reedel oli meil tööjuures Ethnic Day, mis tähendab, et enamik inimesi oli väga traditsioonilises rõivas, Raikil oli ilus pikk kurta ja naised lehvisid siidis ringi. Ja mina…mina olin saris!
Kuidas see ometi juhtus ja välja nägi peab juba sutikese ootama, et ikkagi piltmaterjal ka juures oleks. Mis ma teile ikka kirjutan – pilt räägib ju rohkem kui tuhat sõna.
Täna, laupäeval, olin mõningad inimesed Claytopia’sse savi voolima kutsunud, laua kinni pannud ja puha. Mis sellest sai ja mis tehti…ka juba hiljem. Loodetavasti homme.
Lisaks minu suurele juubelile (heh heh) oli/on täna Diwali, mis tähendab…küll te seda ka juba kuulete, mida see tähendab.

Tuletan teile veel meelde, et ma ei ole isegi Pondijuttude sarjaga ühele poole saanud. Pilte ja juhtumisi on veel ja veel! Oi rõõmu!

One response

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s