Kuninglik orhidee: pidu

Kui olin ennast korralikult pühapäevaõhtul lille löönud, valge salwar, millega Margitite pulma kaunistasin, uued kingad ja kõrvarõngad – ekslesime Bharadiga tükk aega õhtusel Arekere peateel ja püüdsime rikšat leida, kes oleks valmis meid Domluri “ülelennuni” (flyover – viadukt?) viima.
Lõpuks läks õnneks ja millalgi kella 8 paiku maandusimegi Royal Orchid’i väravas.

Koht oli peen, oi kui peen. Minu hirm, et olen liigpidulikult riides lahtus juba fuajees. Ootasin tuttavaid nägusid, korjasin komplimente, jõin alkoholivaba kokteili ja suhtlesin ühe-koma-teisega.

Suurem osa peost läkski niimoodi, kuni meie vinged esileedid, personaliosakonna juhataja ja tootmisdirektriss, viimane lummavas mangokollases saris, püünele astusid ja metalsärgis algaja DJ diskorütmide taktis tantsu lööma hakkasid.
Hiiglaslikus saalis oli tantsuks eraldatud vahest 50-ruutmeetri suurune kõrgendatud alus, millele õhtu jooksul hea mass rahvast jalga keerutama kogunes.
Mina ja Dahlia ja hulk teisi inimesi kaasa arvatud – ega siis halb muusika saa vabanduseks olla, kui tantsida tahtmine on.

 

Millalgi pakuti süüa, buffet’ stiilis, millalgi jalutasime Dahliaga niisama hotellis ringi, millalgi tantsisime nii palju, et enam peaaegu ei jaksanudki ja millalgi istusime lauas erinevate inimestega ja naersime ja rääkisime.
Ja kell 12 muutusime kõrvitsateks, pakkisime end taksodesse ja läksimegi koju ära.

6 responses

  1. naljakas pidu. Ma ei mäleta, millal ma olen enne näinud peo pilti, kus kõik inimesed naeratavad. See on vist see eestalste värk.
    Aga värskendav ja mõnus vaatepilt:)

  2. Sa oled ikka tegelt jummalast Nunnu! Elu läbi prilliklaaside pole kindlasti see, mida mina tahaks vaadata, aga tunnen, et see aeg hakkab lähenema. Valgust hakkab kuidagi väheks jääma ja õpetused ning kirjutised igasugu toodangute peal on sitaks väikseks muutunud!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s