Kiusatused

Alates eelmisest reedest näris mind sõõrikuisu. Asi algas sellest, et kuu viimasel reedel anti tööl tavapärase torditüki asemel igaühele jumalikult hea šokolaadisisuga sõõrik. Mitte mingi rasvapontšik, vaid kõige klassikalisem ameerikapärane donut. Ühest jäi nähtavasti väheks, sest suutsin mõelda vaid sellest.
Laupäeva õhtul läksime Bharadiga Koramangalasse õnne katsuma, et kas sealne Donut Baker on veel lahti. Ei olnud. Kellaaeg oli selline, et Brigade Roadile ka enam minema ei hakanud ja nii pidin leppima Coffee Day (ilmselt) mitu päeva vana mikrouunis soojendatud rasvarulliga, mis kohe kuidagi isu ära ei ajanud.
Nädal aega jooksis suu mõttest vett, kuni reedel ajasin Bharadi tööl nii kaugele, et ta istutas mu millalgi poole üheksa paiku tsiklile ja läksime Brigade’i Donut Bakerisse…

…selleks kellaajaks oli seal ainult kolm sõõrikut järel. Võtsin kaks ja tulin tulema. Sõõrikud olid head, aga mina unistasin valikust ja kindlasti rohkematest sõõrikutest.

Kuni täna – nädal ja üks päev hiljem läksime juba lõuna ajal Brigade’ile, kust siis tosinast erinevast sordist valisin viis,  mille hellalt nagu kassipoja koju tõin ja õhtul Dexter’it vaadates ära sõime. Mmm…

Isu otsas. Enam ei taha.
Kiusatusele järeleandmisest ei piisa – need tuleb küllastada.

3 responses

  1. hehheeee:)
    Lahe on see, et nendest pidevalt rääkides ajasid mulle ka isu peale. Hirmus.
    Aga jah, vaatab siis kaua mina ilma hakkama saan;) …kuni küllastun.

  2. Merikesekene, sa pead jälle Katiga plaani paika panema, kust saab linnas õigeid sõõrikuid – ma ajasin Kati ka isutama ju. :D Aga muidugi, paneme jälle plaani kui siia satute.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s