Endiselt…

…midagi ei toimu.
Tööd on rohkem, inimesi on vähem. Muudkui lahkuvad meil. Ja uued kes asemele tulevad on sellised näotud. Mitte inetud ega kuidagi halvad, aga minu jaoks võõrad ja kuidagi nendega ju seal juttu ajama ei jää… Nii ongi. Näotud. Kaheksa tundi päevas.
Need kellel näod on unistavad lahkumisest.

Kentsakas koht. Justkui oleks inimestel raske nii laheda koha peal töötada. Või siis jääb mulje, et selline koht hellitab eriti ära, et mis, nüüd ei saa isegi sellise vahva töö pingega hakkama…
Aga ei, õigus oli inimesel, kes ütles, et meelelahutusäril pole meelelahutusega muud ühist kui leivakombinaadil võiroosiga. Iseenesest DigiCaptionsil isegi vist on natuke rohkem…et ikkagi on ju toredaid inimesi ka ja lõbusaid faile ja värke. Aga ma tean et lõbus võib olla isegi partei peakorteris ja ülikoolikabinetis… Nii et see vist ei loe. Lõbus on lõbusatel inimestel.
Mina praegusel ajal eriti lõbus inimene ei ole. Natukene mokaotsast naeran ja natuke teen habemesse nalja ka, aga reeglina olen tõsine ja teen tõsiseid asju ja tõsiseid vigu. Ja siis tulen koju ja magan 12 tundi jutti.

Tuleb kuidagi tuttav ette. Põhiline et see käest ära ei lähe.

Aa, Mysore pildid on endiselt digikas lõksus. Pole olnud ärkveloleku aega ega ettevõtlikkust piisavalt, et need sealt välja meelitada.

Head taasiseseisvumist.

3 responses

  1. Tänud, iseseisvus püsib, aga Sina palun võta ennast kokku ja lase pildid lõksust välja. Ootame piltide juurde ka pikki selgitusi.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s