IT (Ilus tüdruk?)

Kui DigiCaptionsis on üldse inimesi, keda ma pelgan või noh… Oota, ma alustan uuesti.
Tööjuures on kõik inimesed supertoredad ja sõbralikud. Peaaegu kõik. Välja arvatud üks jämeda tagumikuga kõõm, kellega ma vahel ühes taksos olen…aga tema välja arvates on kõik toredad. Ja sellised, et võib juurde astuda ja juttu vadistada.
Välja arvatud kaks ITimeest.
Üks on pikk, peenike ja väikese prantsuse habemega…see on see tabaluku-kujuline. Ja koguaeg on kurja näoga. Isegi kui pole mille pärast kuri olla, on ikka kuri. Ühe korra olen teda naermas näinud. Siis kui ma kõva häälega köögis seletasin, et eesti stereotüüp ITimehest on pikkade rasvaste juustega nohikutüüp… Ja siis oli kuidagi siuke moment, et väga vaikseks jäi…vaatasin selja taha ja Bopanna – see pikk kuri ITimees – itsitas mõnuga ja küsis, “Ongi nii?”
Ja ega teine tüüp parem ei ole, siuke tõsimees… Mitte nii kuri, aga ikkagi. Muhe ei ole. :(

Ja nüüd siis on meil uus ITimees naine. Või, eh, mis naine. Tütarlaps. Pisike ja üldse mitte siuke itiline. Ja ei, nimi ei ole Iti. On Shilpa. Ja on selline habras ja kannab hõljuvaid roosasid salwar kameeze ja on siuke igatpidi tütarlapselik…

…ja siis eile roomas mul laua all ja ühendas juhtmeid ja värke. Näed sa siis. Mõtleme raamiväliselt, eks?! Ei ole meeste tööd ja naiste tööd ja kui üks roosa neiu tahab arvutivõrku punuda, siis peab ta seda saama!

2 responses

  1. seal, kus ma juuksuris käin, on üks maniküüri tibi, kellel on pikad blondid juuksed ja jalad lõuani. täitsa tavaline ja tüüpiline siiamaani.
    ja tal on hullult suur tätoveering õlal, mis on kaugel beibendusest- rohkem nagu metali meeste stiilis…

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s