See on alanud

Peale kogu seda mõtisklemist ja ootamist ja proovimist ja pigistamist…ja peale seda kui nii paljud teised inimesed on seda mulle pidanud CAPS LOCKi kasutades kirjutama või telefonis ütlema…

…lubadus eelkõige endale, et teen selle ära. Ja alustasin juba täna.

Projekt “Alice kaante vahele” alaku!

Kui kellelgi nagu ulmeigav on või jaanimöll öösel magada ei lase, laske käia ja vaadake vanemaid postitusi ja teemasid ja andke teada, mida nagu kohe KINDLASTI kõik teised inimesed Eestis ka lugeda tahaks ja millest pikemalt peaks kirjutama. Ja kas peaks rohkem keskenduma Indiale või endiale (sic!)?

Aga muul juhul jääb lootus, et Eestis olles saab ehk mõne paberihundi või kirjastusekaruga kokku ja näis kas suudan neile oma luulud maha müüa. Hoidke pöialt ja jagage arvamusi.

Kaks nädalat veel! Ja siis ma tulen, nagu troopiline jõuluvana, tulen teile rõõmu tooma, leiba ja jogurtit sööma ja muidu lulli lööma.

6 responses

 1. Vot seda raamatut ostaks küll!Keskendu endale,või vaata meil on siin ilmunud neid raamatuid Minu Pariis,Minu Island jne.
  Seal nagu pidevaks teemaks inimeste eluolu mujal ja kuidas seal kõigega hakkama saadakse.

 2. Mats ütleb: PetronePrint. aadress ongi vist petroneprint.ee (või midagi sarnast)
  Mingi kirjastus, mis annab blogilaadseid asju välja. Inimene, kes esmalt alustas oma blogiga ja nüüd on asi suuremaks läinud. Ja Indiaga võib võita, muidugi osaliselt ka Eestiga :)

 3. …ohh ja ahh…Life is a Bitch!….mul tuleb alati jaak lifti,kui ma neid india imalaid maiuste kirjeldusi loen…MINUL!!!! kes kogu elu on kreeme ja vahtusid söönud ja kellele herta kunagi charlotte eraldi portsu tegi..

 4. Muideks, morsk, Herta ja charlotte käivad jätkuvalt käsikäes.

  Teemad:seiklused päris algul, elukohad ja nende otsingud, korterikaaslased (hullud ja vähem hullud) ja seiklused viisa otsingutel. Seiklused peavad olema segatud romantikaga ja kõike rohkem.

 5. Kindlasti ootused ja esimesed muljed (KAOS, hotelli otsimine, arbuus+abiline, hulkuvad plätud, iseseisvad jalutustretid, uued sõbrad, lahkumine ja uus reis, aja surnukslöömine ja töö leidmine, kõik kulinaariasse, reisidesse ja kultuuri puutuv, ka mõned filmiarvustused, kindlasti tööviisajaht, olme ja töökultuur). Mõni asi tuleks uuesti kas lühemaks või pikemaks lahti kirjutada, aga üldiselt on materjali piisavalt, see on huvitav ja OK. Sisu peaks olema Sina ja Indias asuv linn Sinu silmade kaudu. Samas aga huvitavat teavet pakkuv, sest koht on selline, kuhu üldiselt nii pikalt ja põhjalikult ei satuta. Ka ainult Sinule omaseid kõrvalepõikeid võiks olla: elekter on ära ja lähed internetipunkti ning sealne õhkkond, ei blogi täna, sest kuningas on surnud (siia tuleks raamatu jaoks natuke täpsustavat infot lisada ehk mis Su hinges toimub).

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s