Ilmutus

Ükspäev nägin autokastis jumalat.
Kaks kätt olid süles nagu meditatsioonis, ühe käega lehvitas mulle ja viimases käes oli kolmhark. Juuksed olid pikad ja habe ka ja plastmassist naba oli võrreldes ülejäänud kahvatu kehaga liiga roosaks lakitud.

4 responses

  1. kui Teil selliseid rohkem on siis peaks tõsiselt kaaluma oma tootmise kolimist Indiasse…või sinna kus sellised mitmekäelised usinused elavad..

  2. Pilt on nagu muinasjutu jah, palun näppida selleteemalist blogipostitust, Tralla ja kati. :)

    Isa, need mitmekäelised usinused lösutavad tavaliselt kuskil templis, aga neid jätkub tavamaailma ka. Oli ju aasta tagasi kui pisike plika kuskil Delhis sündis nelja jalaga ja siis nüüd on kahe näoga laps kuskil Ahmedabadis või misiganes.
    Ma kujutan ette, et need mitmekäelised usinused on kuskil rakkesse pandud. Tuleb nad lihtsalt üles leida.

    Aga tootmise kolimine siia on küll mõte – tööjõud on enamvähem samast klassist mis su suurem osa Sindi…ee…”kohalik vaimuvaragi”, aga raha tahavad vähem ja eriti ei viili. Hiinas räägitakse, et kohe kui silma peal ei hoia, jäävad magama. Siin ma ikka näen kuidas tädid ja onud kirkaga asfalti üles võtavad päeval ja ööl ja siis pea peal suurte kaussidega seda kuskile tassivad ja siis tuleb mingi väike naine tõrvaämber pea peal ja ongi uus tee valmis…kuu aega hiljem. Majaehitus käib ka sama nipiga, tellingud on bambusest ja kesiganes puu otsa ronimises mihkel on, saab tööd. :)

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s