Kehakunst

Spa nimega BodyCraft Indranagaril.
Idee ja eesmärk oli näohooldus, mõlemal. Teate, konditsioneeriga ruumis töötamine on naha surm. Kuna sama õhk ringleb koguaeg, kuskilt midagi värsket ei tule, väljas on soe ja niiske, sees külm – see jura tipneb väga rasvase või väga kuiva nahaga ja kindlasti mingite ebapuhtustega. Ugh.

1) Sisekujundus: Eriti tähele ei pannud, suht siuke lihtne vist. Natuke segas see, et oli üks suur tuba, kus oli 6 voodit ja siis tehti protseduure seal…olgugi, et oli vaikne ja muusika ja hämar + ikka kuuled ju nahistamist ja keegi riivab jalga kui mööda läheb ja nii… 2/5
2) Protseduuride valik: Üsna lai – eelkõige näohooldused! Igaühele ja ilma liigsete tiluliludeta. 4,5/5
3) Teenindus enne ja p2rast protseduuri: Meeldiv. Saadeti tahatuppa, kus ülariided maha võetakse nahani välja ja siuke kummiga seelik ümber tisside tuleb panna, et dekoltee ja värgid siis katmata oleks. Ja siis paluti asemele ja peale protseduuri pakuti teed või mahla.
4) Valitud protseduur / A ja C vitamiini näohooldus: Jumalik! 75 minutit ainult mudimist ja paitamist ja kreemitamist ja maskitamist ja kui mask näos on, siis tehakse käemassaazhi ja…mmm… 5/5.
5) Hind / 900 ruupiat: Suhteliselt hea hind, kui arvestada, et kogu keha eest maksin 2x nii palju, aga sain palju vähem.
6) Yldmulje: Korralik, aga mitte liiga luksuslik. 3/5 kui protseduuri ennast väga ei arvesta. Muidu kerkiks vist.

Protseduuritajad olid vist valdavas enamuses pilusilmad, mis siin paistab nagu reegel olevat – juuksurid ja kosmeetikud ja massöörid on alati põhja-alade hõimurahvad või kirde-Indiast.
Näohooldus ise oli nagu päris: Kõigepealt mingi puhastav piim ja siis puuviljahõnguline koorija ja siis mingi jahe kampriga külm kreem ja siis õline magus kreem ja siis külm piparmündine lapp näo peale ja siis mingi puuviljapiim jälle ja siis lõpuks mingi avokaadolõhnaline mask, mis näo peal kummiseks tõmbas ja mis siis ühes tükis maha kooriti, nii et selline uuestisünd toimus.
Imetore.
Kogu see salong on umbes 3 korrusel ja seal on juuksurid ja kehahooldused ja ravikosmeetikud, nii et kogu krempel ühes. :)

2 responses

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s