Pühapäev

Pyhap2eval toimus siis see kauaoodatud (khm) sulgpallimatsh (ma kujutan ette kuidas Liisil n2gu valust krimpsu t6mbab kui ma garaazh ja matsh kirjutan, aga ma ei leia siit seda katust… :( )…
Yhes6naga, mina oma kaunikujulises nohus ytlesin Bharadile, et ei taha m2ngida. Esiteks kuna me ei ole absoluutselt peale selle yhe korra m2nginud ja teiseks kuna tsementlima mu ninakoobastes teeb reaktsiooniv6ime 22retult aeglaseks.
Nojah, tundus et peika sai aru ja ajab asja jonksu.
M2ngis oma meeste yksikm2ngu 2ra, kahjuks sai teise koha…ja siis mingil hetkel tuli Kedar ja ytles, et tavai – teie kord.
Mina olin jumalast 2hmi t2is, et mida asja, mina ju ei taha ja ei saa m2ngida, niu-niu-niu…ja siis Bharad kuidagi seletas, et ah, saame sellega juba yhele poole… Aga minu protesteerimise peale leiti talle ikkagi teine paariline ja nad j2id kahjuks teiseks aga v2ga pingelises m2ngus l6ppseisuga 19-geim.

Siis l2ksime Empire’sse s88ma ja siis koju.

2 responses

  1. krimpsu ei tõmmanud. üks suu nurk tõusis kõrgemale. teeb seda teine viimasel ajal üpris tihti. nt. eile vaatasin mingit briti sarja ja seal oli lause “is he for real?” ning oma geniaalsusest hulluv tõlkija oli subtiitriteks toksinud “kas ta on päriselt olemas?”.
    küsiksin selle peale – is he for real?

    ja ma täiesti mõistan, et indias ei ole mõningaid tähti ;)

  2. Hahaa…Noh, r22kisime Raikiga oma subtiitrilugemiskogemustest ja tema v6idukaim t6lge, mis ta n2inud on, on see kui “lillkapsapada” oli “flowercabbagepot”. Nojah…is this for real.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s