Höhöhöö, mul on lahe töö

Mu palvetele on vastatud ja saan korralikus koguses t88d iga p2ev:

-aitasin peikat MEF t88ga, ta andis mulle 5 minutit oma failist – subtiitreid kohale kl6psida ja korrastada. Sain muuhulgas teada, kes on Clay Aiken ja et see on jumala normaalne, kui geimees saab oma 50-aastase manageriga lapse. Jea.

-eraldasin kolm p2eva skripte. LAst saadetakse reel ehk nagu…”rull”, kus peal on mitme erineva filmilisa (need mis DVD peale l2hevad lisaks filmile endale) subtiitrid, mis tuleb siis eraldi failideks teha. Konks on selles, et need on v66rkeeltes ja hoolimata sellest kas ma neid oskan v6i ei, tuleb asi juppideks teha.
Araabia, hispaania, itaalia, saksa, prantsuse, horvaatia, hollandi, soome, rootsi, taani, norra ja portugali keel. Jee-jee.

-Esimene live fail ET-d. ET ehk Entertainment Television on see programm, kus umbes 40-minutiste osadena n2idatakse k6ige j6ledamat staarik6mu a la “seksikaimad modellid”, “shokeerivaimad seksiskandaalid”, “Amy Winehouse”, “kapist v2ljatulemise top 10” jne.
Mina t88tasin rumeeniakeelse “Poliitiliste seksiskandaalide top 10” kallal – Clinton ei olnud 1. kohal…

-Korrelatsioonid Madagascar 2-le aasia keeltes: tai, bali, korea, mandariini ja kantoni keelsete subtiitritega.

-Korrelatsioon Rachel Getting Married – saksa keeles.

Ja k6igele lisaks sain ma oma 2 kuu t88tamise arvustuse Natashalt – n2htavasti on 6ppimine ja suhtumine minu tugevaimad kyljed…kogu treeningperiood nii MEFis kui Tech osas olid A-ga hinnatud ehk “suurep2rane”, samamoodi suhtumine kolleegidesse ja t88kohustustesse. Ja keeleoskus, kuna *trummip6rin* l2bisin oma PT eksami edukalt ja saan nyyd t6lgina t88tada!!!
Failide kvaliteet ja abi vajamine ja muu mida ma alles 6pin oli B, ehk “v2ga hea”. Nii et kaks kuud on aega k6ik A-ks lykata! :P

4 responses

  1. kas tõlkijana või tõlgina? :P

    ja paljusid õnnesid. ja tore, et sa oled nii lühikese ajaga pea kõik maailma keeled selgeks saanud ;)

    ja teid hinnatakse? ma ei saaks seal vist töötada. ma kontrolliksin kogu aeg oma selja tagust, et äkki seal mingit piilujat ei ole. ja lõpuks muutuksin nii paranoiliseks, et paneksin endale fooliumist torn-mütsi pähe, et keegi mu mõtteid lugeda ei saaks.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s