Oravarubriik

Oravatel on naljakas komme paigale j22des ennast kuidagi r88tsakile visata, nii et nad nagu triibulised lapikud naharibad myyril v6i puuoksal vedelevad ja kui siis miski nende t2helepanu pyyab, siis ajavad nad pea pysti ja on nagu pisikesed karvased sfinksid.

6 responses

  1. a meil oli mingi aeg tagasi ühes loengus sihuke lugu, et sattusin aknast välja vaatama ja akna taga olid suured puud ja kohe akna taga ühe siukse suure puu peal siblis nunnu orav. teda oli tore vaadata :) aga siis tuli kuskilt suur kuri vares ja hakkas oravat kiusama. ja siis tuli veel üks vares, ja veel üks ja lõpuks sai neid kokku neli. ja nad kõik kiusasid oravat, aga too oli vapper ja mudku lipsas eest ära, nii et puukoort pritsis. no ja siis kõik meie 10 loengus istuvat tudengit vahtisid seda äksõnit akna taga ja õppejõud küsis ka, et mis me vahime.. ja mina piiksatasin kurva näoga, et varesed kiusavad oravat… minu enda nunnumeeter oli täitsa põhjas ja tärises skaala punases osas, aga õppejõule see muljet ei avaldanud vist… torises ja rääkis edasi. me siis kõik ka kuulasime teda viisakalt jälle ja ei näinudki loo lõppu… aga paradiisi see orav veel igatahes ei pääsenud, sest paar päeva hiljem võis samas audikas sama vaatemängu akna taga näha… krdi varesed!!!
    oh kui pikk postitus… a noh, ju see traagika oli mul siis hingel :P

  2. Hahahahahahahaa…eriti dramaatilised lood. Mmm, aga oravatel on oskus hingekeeled helisema panna. Naistel eriti. Samas, nad on ainukesed loomad, kelle kohta peika kurjalt midagi marutaudi kohta ei urise… :P

    Orvuvabariik…mnjah. Enel, j6ulud on raske aeg?

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s