Mis muidu

Peika on juba m6nda aega haige olnud. Kurtis, et kurk on valus ja siis peale k6ikide mu kurgukommide 2ras88mist hakkas raip veel koledasti k8hima ka.

Ja yksp2ev oli palavik.

Ja siis muidugi l2ks ta t88lt varem minema…ja mitte koju vaid meile. Ma pean ytlema, et hirmus tore on koju minna, kui keegi ees ootab.

Kui ta vahepeal nukra n2oga ei l2kastaks, oleks k6ik superluks.

Trikk on selles, et kui mina kasv6i natukene k8hatan, teeb ta hirmus t6sise n2o p2he ja ytleb, et ta ei andestaks endale kunagi, kui nyyd mina ka tema p2rast haigeks peaks j22ma.

Nii traagiline mees ongi.

6 responses

  1. Mul läks täna hommikul viimaseid blogikandeid lugedes meel väga rõõmsaks. Ainus kurb asi oli muidugi Bharadi haigus. Hea, et kurgukommid teile jätsin! Tundub, et teil läheb seal kahepeale ikka päris hästi! Bharad toob Annika aegajalt maapeale. See “tore”omadus Annikal – kohe esimesse ja sel hetkel tundub ka parimasse varianti ennast kinni joosta – on ilmselt minult päritud. Küll on hea, kui on kõrval asjalikud ja kaalutlevad mehed!

  2. Mis kurask. Kui sa oleks seda esimest maja n2inud oleks sa ka sellesse kinni jooksnud. See oli ikka kuradi ilus…ja hea. Aga jah, kaalutlev mees on hea aksessuaar kyll.

    Kurgukommid said 1,5 p2evaga otsa.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s