Esimesed päevad linnulennult

Neljapäev, 21.08.

Käisime Manasega klubis Hypnos, kus suurt hulka ta tuttavaid ja sõpru kohtasime. Kaasa arvatud Tüdrukut, kellest ta ülivõrdes räägib – Shivani. Jõin rõõmsalt mingeid roosasid shotte, nii et baarman aplodeeris ja siis pool mingist kookospiimast tehtud imalmagusast kokteilist.

Peale seda tulime vist tagasi Tavarekeresse ja Manas avaldas soovi hakata absinti jooma, mis ma talle üüriraha asemel Eestist tõin. Olime end varustanud odavat sorti absindijoomise arsenaliga – plasttopsid, suhkrukuubikud, plastmassist teesõel (absindilusika asemel), aga kuna see võttis liiga kaua aega, siis segasime suhkru, vee ja absindi lihtsalt üheliitrises pudelis kokku.
Lobo (korterikaaslane) jõi nagu loom ja tuikus siis magama. Kui ta koputamisele ei vastanud hakkasime muretsema. Hommikul ta helistas Manasele kõrvaltoast, et ta oli kõik kohad mingit sinist ektoplasmat täis oksendanud.
Ha.

 

Reede, 22.08.

Kohtusime Manase töökaaslastega Baristas ja läksime Hard Rock Cafesse, kus Manas õhtu läbi kahe laua vahel pendeldas – meie ja Shivani seltskonnaga. Kui me lõpuks sealt edasi liikusime tulime Koramangalast edasi ühe ta töökaaslase juurde koju, kus siis hommikuni istusime. Vaatasime Kung Fu Pandat, sõime lähedalasuvas putkas varajase hommikueine ja tulime siis koju magama. Leppisime kokku, et saame peale lõunat kokku ja läheme I-rocki eelfinaali vaatama.

 

Laupäev, 23.08.

Magasin poole päevani, pesin, tegin ennast korda ja jäin ootama. Kuna olin uksevõtme Manasele andnud (et ta sisse saaks kui mind äratada vaja on) ja Lobo oli kuskile välja läinud, siis olin rõõmsalt luku taga ja Manasele tüüpiliselt jäi ta mingi tund aega oma tulemisega hiljaks, nii et lugesin tossud jalas raamatut kui ta kolinal ja vabandades lõpuks kohale jõudis.

Läksime Alliance Francaise’i ja taaskord nägi ta väga palju tuttavaid, kelle kõigiga mind 110km/h tutvustati. Bändid ei olnud suuremad asjad, kui päris aus olla.

Mingil ajal helistas Danny ja ütles, et tuleb ka sinna – saame kokku ja läheme kuskile välja istuma. Ühel hetkel oligi ta seal, kuulasime bändi ära ja liikusime Scottish Pubi. Sain tuttavaks Danny bändi laulja Bharadiga, kes ka meiega koos tuli, nii et liikusime neljakesi.

Danny oli just sel samal päeval oma auto kätte saanud, aga kuna ta oluliselt sõita ei taha/oska/viitsi, siis lasi ta Manase rooli ja Bharad läks tsikliga ees.

Jõudsime pubisse, saime laua ja jõime rõõmsalt õlut, kuni kõik kergelt (ausalt ka, ema, kergelt!) purjus olime. Siis pidime kodudesse liikuma ja mingit otsa pidi – minu vihje ja Bharadi kutse koosmõjul -jagunesime nii, et Manas ja Danny läksid autoga ja meie tsikliga ja raisk, kui lahe see oli. Kiire sõit läbi öise linna! Jälle!

Jõudsime Tavarekeresse ja jäime autot ootama, rääkisime juttu ja teema jäi sinnamaale, et saadaksin Bharadile oma CV, kuna ta arvas, et võiksin oma keelteoskusega vabalt nende firmas tööd saada.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s